חגיגות בת מצווה הן כבר מזמן לא טרנד חולף, ובימינו כל נערה מתבגרת שמגיעה לגיל מצוות כבר יודעת בדיוק איך תחגוג, איפה ועם מי.

איך מפיקים בת מצווה חלומית?

כמובן שכל נערה מעוניינת שהמסיבה שלה תהיה זו שידברו עליה אחר כך, זו שתגרום לכולם ליהנות, לשמוח ולרקוד. אבל איך עושים את זה? איך מצליחים לארגן מסיבת בת מצווה מהסרטים שכולם אכן ייהנו בה?

 

בשביל זה יש כמה כללים שצריך לדעת:

1. קונספט: כל אירוע מכל סוג מתחיל ברעיון שסביבו בעצם יבנה כל האירוע, הוא זה שייתן את הטון לאווירת האירוע. שתפו את הבת שחוגגת ויחד בחרו קונספט שמתאים לגילה ולאופיה. אפשר לבחור נושא שמתאים לתחביבים שלה כמו מוסיקה או סדרת טלוויזיה אהובה.

 

2. מקום: היום מקובל מאוד לבחור מקומות שמתאימים לחגיגות עבור בני נוער שאינם בהכרח אולם אירועים. הרבה מאוד מועדוני נוער, שבהסבה מאוד פשוטה יכולים להפוך למקום מושלם לחגיגות בת מצווה. הם מכילים רחבת ריקודים, מקום ישיבה למבוגרים ואפילו במה במידה ורוצים.

 

3. עיצוב: עיצוב האירוע הוא חגיגה אמיתית והוא מתקשר ישירות לקונספט הנבחר, כל כלת בת מצווה יכולה ליהנות ממרחב מעוצב לפי בחירתה, האולם או המועדון יכולים להיות מקושטים בדיוק כמו בסרט האהוב עליה לדוגמה, והיא עצמה כלת השמחה יכולה להתלבש בהתאם לגיבורת הסרט. זוהי רק דוגמה אחת מיני רבות לרעיון שיכול להתאים, הכל כמובן בהתאם לכלת השמחה.

 

4. מוסיקה: כשמדובר באירוע שמיועד לנערים ונערות מתבגרים, בחירת המוסיקה היא חלק משמעותי. בכל זאת מדובר בחבורה בעלת המון אנרגיה. המוסיקה צריכה להיבחר כך שתתאים לגיל הילדים, תהיה עדכנית, מקפיצה וכמובן תכלול פלייליסט שהם מכירים ואוהבים.

 

5. אוכל: תתפלאו אבל גם כאן, בחלק הקולינרי של האירוע, תוכלו לגוון ולהפתיע, לבחור את הצבעים והאלמנטים המתאימים לקונספט הנבחר. בנוסף למנות הרגילות שמוגשות לשולחן, תוכלו להפתיע את הנערים והנערות בשולחן מתוקים, בופה של אוכל קליל ומהיר שוכלו לחטוף בין ריקוד אחד לשני.

 

6. חלק אומנותי: זוהי גולת הכותרת של כל אירוע בת מצווה, כל נערה מייחלת להגיע ולהגשים את הרגע הזה. נערה שתבחר לרקוד, לשיר או לנגן תוכל להציג את הכישרון שלה, לעלות על במה ולהדהים את האורחים בעצמה. יש המון רעיונות ואפשרויות, הכל תלוי תקציב רצון, וכישרון כמובן.

 

ומה נשאר?

רק לדאוג לבגדים ולהתחיל לחגוג!

 

 

על הכותבות:
אירן וצמרת - מפיקות אירועים
אירן&צמרת הפקות
www.facebook.com/izeventsproductions

 


עוד באותו נושא

רעיונות ליום הולדת - טיפים ליום הולדת מוצלח

6 טיפים לאירגון יומולדת מוצלח בבית

מסיבת יומולדת. כמה שזה משמח את הילדים שלנו, אותנו זה בהחלט יכול להלחיץ. איפה, מתי, איך מתארגנים...?

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!