חברת "ספרק טויס" מציגה: "ג'מבו הכלב" – צעצוע התפתחות אינטראקטיבי ומהנה התורם להתפתחות התינוק.

ג'מבו הכלב

חברת "ספרק טויס", המתמחה בפיתוח צעצועים אינטראקטיביים, פיתחה צעצוע אינטראקטיבי מיוחד לתינוקות: "ג‘מבו הכלב", בובת כלבלב רכה ומתוקה היודעת לדבר, לשיר ולהשמיע מנגינות, מפעילה את מגוון החושים של התינוק ותורמת להתפתחותו במגוון רחב של היבטים.

 

הבובה מופעלת באמצעות לחצן אור אדום בצורת כוכב ובאמצעות חיישן תנועה (ב- 3 מצבים לבחירה). בהפעלתה משמיעה הבובה מגוון קטעי מוזיקה, קולות וצלילים משעשעים: שיר הכלב – שיר מקורי מקסים; מגוון מילים מלוות במנגינות: אימא, אבא, כדור, שמש, אוכל, אני רץ; קולות משעשעים של הכלב; ויצירות קלאסיות בעיבוד מיוחד לפעוטות.

 

שרון צונץ, פסיכולוגית חינוכית מומחית, יועצת לחברת "ספרק טויס", מסבירה שהבובה "ג‘מבו הכלב" תורמת להתפתחות התינוק במגוון רחב של היבטים:

חשיבה: הצעצוע מעודד את הבנת הקשר בין סיבה לתוצאה (נענוע של הבובה או לחיצה על הכוכב גורמת לבובה להשמיע שירים וצלילים).

תחושה: הבובה העשויה ממגוון חומרים ומרקמים שונים מסייעת לפיתוח חוש המישוש והבחנה תחושתית.

ראייה: באמצעות צבעוניות הבובה ותבניות גרפיות מעניינות.

שמיעה: באמצעות שירים, צלילים וחומרים מרשרשים שמהם עשויה הבובה.

מוטוריקה עדינה וגסה: באמצעות לחיצה, תפיסה, החזקה ועוד.

התפתחות השפה ומושגים שונים: בעזרת השמעת המילים והשירים.

 

בובת הכלבלב מופעלת ב-3 מצבים שאפשר לבחור במתג הנמצא בגב הכלבלב:

מצב "3 דקות": הבובה משמיעה את מגוון השירים והתכנים ומעניקה לתינוק חוויה מעשירה ומהנה. מצב 3 הדקות גם מאפשר להורה להתפנות לרגע קט לעיסוק אחר.

"מצב חיישן": מאפשר לתינוק להפעיל את הבובה בקלות בלחיצה או במשיכה של הבובה, או בלחיצה על הכוכב. כך כשהתינוק יושב בסלקל או שוכב במיטה ומושך את הבובה – היא משמיעה צלילים ומנגינות, והתינוק לומד את הקשר בין סיבה ותוצאה.

"מצב לחצן": הפעלה של הבובה באמצעות לחצן הכוכב. כל לחיצה משמיעה קטע מוזיקלי אחר.

 

בנוסף, הבובה מגיעה עם לולאה מיוחדת לתלייה – כך שאפשר לחבר אותה בנוחות לעגלה, ללול, למיטה, לסלקל ועוד. עוצמת הקול בבובה מוצעת ב-2 רמות.  

 

ג‘מבו הכלב הוא צעצוע נפלא הן עבור תינוקות, אשר ימצאו בו בובת משחק רכה ונעימה, שהצבעוניות והמראה המתוק שלה יעודדו אותם לנסות ולתפוס, ללחוץ, למשש ולבחון – וכך לגרות את מגוון החושים ולפתח אותו. והן עבור פעוטות מגיל שנה שימצאו בו כלבלב מסקרן וכיפי למשחק, שכל לחיצה או נגיעה בו גורמת למגוון צלילים ומנגינות.  

 


עוד באותו נושא

איך לבחור מפעיל למסיבה?

מפעיל נמרץ ופעיל, חביב ויעיל עשוי להפוך מסיבה רגילה למסיבה פצצה...

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!