חברת אלטמן מרחיבה את סדרת מוצרי "יומי" לילדים ומשיקה טבליות "יומי" ללעיסה בטעם בננה.

טבליות פרוביוטיקה ללעיסה בטעם בננה

שוק הפרוביוטיקה מתפתח מאוד בשנים האחרונות, משתלב עם הרפואה הקונבנציונאלית ומהווה חלק מארגז הכלים של הרפואה הקונבנציונלית ומהמשפחה הישראלית. בנוסף, נמצא גידול משמעותי במספר המחקרים בחיידקים הפרוביוטיים.

 

הורים לילדים קטנים נמצאים בדילמה כיצד לשמור על הילדים ולהפחית תחלואה כגון: התקררויות ושלשולים. חיידקים פרוביוטיים מזנים ייחודיים מספקים מענה לחיזוק ההגנה של הגוף והקטנת חומרת התחלואה וכמובן  מחזקים את הגוף בזמן נטילת אנטיביוטיקה.

 

יומי פרוביוטיקה - טבליות ללעיסה - בטעם שילדים אוהבים מכיל שני זנים פרוביוטיים רשומים ונחקרים וארוז באריזת בליסטר להגנה על החיידקים הפרוביוטים ולנוחות השימוש.

 

השימוש מומלץ מגיל 5.

קיים בטעם בננה.

 

על יומי פרוביוטיקה

מחקר שהתפרסם בדק את השפעת מתן תוספי פרוביוטיקה בילדים ומצא כי הילדים שנטלו פרוביוטיקה חלו פחות וגם משך וחומרת המחלה (מקרי שפעת) הופחתו משמעותית בקבוצת הטיפול, ממחקר נוסף עלה שמתן תוסף פרוביוטי לילדים עשוי להועיל בשיפור יעילות החיסון ובהקטנת תופעות הלוואי. עוד מחקר גילה כי מתן תוסף פרוביוטי בזמן מתן חיסון משפר את קצב התגובה לחיסון.

 

מתי כדאי להמליץ על פרוביוטיקה בילדים?

1. בכל מתן אנטיביוטיקה לילד/תינוק הוא מצוי בסיכון (כ- 40%) לשלשולים.

2. מתן פרוביוטיקה לילדים שכבר סובלים משלשולים: פרוביוטיקה יכולה יקצר את משך השלשול וחומרתו.

3. תינוקות הסובלים מקוליק.

4. בילדים בעלי נטייה למחלות חוזרות כמו: צינונים ונזלות, דלקת האוזן התיכונה (נפוץ מאוד בפעוטות), זיהומים בדרכי השתן בעיקר אלו הנובעים מבעיה מורפולוגית בהתפתחות.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!