חוזרים לגן ולבית הספר בראש נקי - "הדרין" מציגה מארז לטיפול בכינים והגנה מהתרבות הכינים הכולל 2 מוצרים במחיר מיוחד: הדרין ONCE - תרסיס להשמדת כינים וביצי כינים, והדרין פרוטקט - המונע התרבות כינים על הראש.

מארז "הדרין" לחזרה ללימודים

ממש בקרוב נתארגן כולנו לקראת החזרה לבית הספר. ההתרגשות בשיאה, הציוד והתיקים מוכנים, אבל צריך גם לשים לב מה בדיוק "הולך" בראשי הילדים!

 

עלינו לזכור כי החמודים שלנו נכנסים לכיתה חדשה ומרובת ילדים והאפשרות להידבק בכינים הופכת להיות קרובה מתמיד.

 

אז מה עושים כדי להגן על הראש של הילדים ועל עצמנו מפני המכה השלישית? הצעד החשוב ביותר הוא מניעה, ואחר כך טיפול, במקרה הצורך, הכולל השמדת הביצים עוד לפני שיגיעו להיות כינים.

 

חברת "רפא", המשווקת את סדרת מוצרי "הדרין" לטיפול בכינים מציגה מארז "הדרין" לקראת החזרה לגן ולבית הספר.

 

המארז כולל: תרסיס הדרין ONCE  והדרין פרוטקט – 2 מוצרים לטיפול והגנה    

 

הדרין ONCE תרסיס – השמדת הכינים וביצי הכינים בטיפול אחד*  ללא הצורך לחזור על טיפול נוסף לאחר שבוע או 10 ימים בניגוד למוצרים אחרים, בהם דרוש טיפול נוסף.

 

מתאים לבעלי שיער ארוך ומתולתל , נוח לשימוש על שיער יבש. יש לרסס במרחק של 10 ס"מ מהשיער ולכל אורכו.

 

הדרין פרוטקט – ספריי לשימוש קבוע על שיער נקי מכינים. למניעת התרבות כינים על הראש. בזמן השימוש, כל כינה חדשה שתגיע לראש, לרוב תושמד, ובכך מונע את "הג‘ונגל"  של כינים. הדרין פרוטקט מיועד בעיקר לילדים ולמבוגרים, הנמצאים בסיכון להידבקות מכינים.

 

כל מוצרי הדרין הם ללא חומרי הדברה, יעילותם ובטיחותם מוכחת. המוצרים ידידותיים לעור ועדינים לשיער ולקרקפת ומשום כך מוצרי הדרין מתאימים לשימוש כל המשפחה - תינוקות מגיל 6 חודשים, ילדים ומבוגרים.

 

בטיפול בכינים - חשוב להשמיד גם את הביצים! 

 

כאשר מטפלים בכינים, חשוב לא פחות להשמיד גם את ביצי הכינים. הסיבה לכך היא שביצי כינים חיות בוקעות לאחר תקופה של 7-10 ימים, והתוצאה היא דור חדש של כינים חדשות והמשך של התרבות כינים והדבקות נוספות. סדרת מוצרי הדרין ONCE  מיועדת להשמדת הכינים וביצי הכינים בטיפול אחד*.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!