מוזיאון הלונדע, מוזיאון הילדים של באר שבע ע"ש ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל, וממציא המשחקים חיים שפיר גאים להציג: "משחקים בסוכה" ובמסגרתם אליפות הטאקי השלישית של ישראל!

סוכות בלונדע: אליפות הטאקי של ישראל

במהלך כל ימי הסוכות מזמינים חיים שפיר ומוזיאון הלונדע להשתתף בחוויה משפחתית מהנה ולשחק במגוון משחקי הקופסא של חיים שפיר "המשחקים הכי ישראליים שיש" ואף לנסות ולהיות אלופי הטאקי באליפות השלישית של ישראל.

מטרת המשחקים של חיים שפיר ובראשם ה"טאקי" היא לשמר את ה"ביחד" כאשר בעזרת המשחקים נוצרת תרבות שמנסה להפוך אנשים לשמחים יותר על ידי חווית המשחק.

 

השנה בלונדע, מלבד המשחקים האינטראקטיביים שהמוזיאון מציע, יוקמו עמדות משחקים מבית שפיר ומתחם מיוחד לטורניר מוקדמות אליפות הטאקי.

בכל יום בחוה"מ יתקיימו מספר מקצים של התחרות, עם מאה שחקנים בכל פעם שישחקו בקבוצות אקראיות. המשפחות והילדים יוכלו להשתתף בתחרות בה המנצח בכל מקצה יזכה בקופסת משחק טאקי במהדורה מיוחדת, ומאה הזוכים במשחקי המוקדמות, יעלו לשלב הגמר הגדול – אליפות הטאקי, שתיערך בחודש דצמבר.שלושת המקומות הראשונים באליפות הארצית יזכו בפרסים משמעותיים: חופשה משפחתית בחו"ל, חופשה משפחתית בארץ ואירוע פרטי במוזיאון לונדע.

 

 

לפרטים נוספים ולהרשמה: www.lunada.co.il

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

מוזיאון הלונדע הוא המקום לילדים במשך השנה כולה ולא רק בסוכות.

 

במקום מגוון תערוכות אינטראקטיביות קבועות לילדים, מתקנים שונים שבהם הילדים לומדים כל מיני דברים בצורה פעילה וגם תערוכה מתחלפת שעוסקת כל פעם בנושא אחר, כך שגם ילדים שכבר ביקרו במוזיאון יכולים ליהנות לחזור אליו שוב ושוב.

 

בחול המועד סוכות נערכת בלונדע התחרות הכי ישראלית שיש: תחרות הטאקי, אליה כל אחד יכול להירשם ואולי אפילו לנצח!

 

אני מאד אהבתי את הניסיון, בעיקר בעידן המסכים שאנו נמצאים בו, ללמד אותם שאפשר גם אחרת. שמשחק חברתי, פנים מול פנים עם ילדים נוספים, היא חוויה כייפית ומגבשת.

ובמיוחד כשזה מגיע תוך כדי ההזדמנות לשחק עם הילדים במשחק שגם אני שיחקתי ואהבתי כילדה בגילם.

 

**צילום: אורלי ורשבסקי.

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!