"הילדים של קסטרו" פותחת את עונת אביב קיץ 2017 בקולקציה חדשה וקולית במיוחד.

POP & ROLL בקסטרו קידס

קו "הילדים של קסטרו" ממשיך לכבוש לבבות ומאז הקמתו רק הולך וגדל, וכעת עם פתיחת עונת אביב קיץ 2017, מציג את הקולקציה הרחבה והמגוונת ביותר מאז הקמתו, עם דגש על מגוון רחב באגף התינוקות.

 

הקולקציה עוצבה כדי ללוות את הילדים, מינקות ועד גיל 12, לאורך כל שעות היום, בכל פעילות, משחק ואירוע. בעונה זו ניתן דגש מיוחד גם לפעילויות מים קיציות ואת הקולקציה מלווה קו נרחב של בגדי ים.

כדי ליצור מענה מושלם לכל ילד, נחלקת הקולקציה לארבע קבוצות מרכזיות, כאשר כל אחת מציעה סגנון ייחודי משלה, ומאפשרת לכל אחד לגלות בה את עצמו. בין הקבוצות המרכזיות הפעם:

 

קבוצת הטרופיקנה בהשראה טרופית ומלאת חיים,

קבוצת הבוהו שיק על גווני כחול צי וצהוב חמניה עשירה באלמנטים גרפיים מעולם הצומח עם מראה בוהו אתני נוסטלגי,

קבוצת ה-רוק מדורת השבט קבוצת הרוקנרול האהובה והסופר קולית של קסטרו חוזרת כמדי עונה, והפעם השחור והלבן מקבלים פרשנות מרעננת לקיץ דרך מגוון טקסטורות והדפסים, אלמנטים גרפיים במראה שבטי וגיאומטרי,

קבוצת נסיכים ונסיכות בהשראת מסיבת התה קבוצה בהירה, אוורירית וקיצית שנוצרה כולה בהשראת מסיבת תה מהאגדות, בלב גינה קסומה. גוונים בהירים כגון לבנדר בהיר עם לבן ונגיעות ורוד משתלבים עם הדפסים שובי לב כגון פרחים קטנטנים, תחרות מעודנות, טול ורקמות.

ובנוסף – קולקציית אקטיב לילדים! לבנים ולבנות, כחלק מהשאיפה לאורח חיים בריא ופעיל מהווה קבוצת האקטיב לילדים פתרונות ספורטיביים לילדות וילדים.

 

 

Save


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

הקולקציה של "הילדים של קסטרו" אכן מספקת מענה למגוון רחב של צרכים לילדים, גם ליום יום וגם לאירועים חגיגיים, וכן לטווח גילאים גדול החל מתינוקות קטנטנים ועד גיל 12 (מצאתי חולצות נהדרות למתן שכעת בן 11 וחצי).

אבל ברור שסיון (בת 6) הייתה הכי מבסוטית. היא כבר יודעת שכשתהיה גדולה היא תהיה כוכבת רוק, וב"ילדים של קסטרו" היא מצאה בדיוק מה שהיא מחפשת...

 

מומלץ בחום, ונוח מאד לקנות גם באתר וגם בחנות.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!