מקטן ועד גדול אנו נהנים לחגוג את חגה של המדינה, אבל מה אנחנו באמת יודעים עליה? ומה יודעים ילדינו על אורח החיים שלנו בגילם? קבלו המלצה למספר משחקים שמתאימים בדיוק ליום העצמאות.

משחקי ילדים ליום העצמאות

פיצוחי טריוויה על מדינת ישראל

מהי הציפור הלאומית של ישראל? באיזו שנה גילו את המגילות הגנוזות? היכן נמצא נחל יבוק? איך קראו לעיתון העברי הראשון שיצא בירושלים? מהי העיר העברית הראשונה בארץ ישראל?

לקראת חג עצמאותה של מדינת ישראל מציגה חברת משחקי יצירה אור-דע את ערכת הטריוויה: "מדינת ישראל, מייסדים, מוסדות ותקומות" שמכילה 224 שאלות ו 896 תשובות... הכל על מדינת ישראל.

הערכה מתאימה החל מגיל 8 ועד 99.

להשיג בכל רשתות הצעצועים המובחרות.

 

"החבילה הגיעה" מאת אפרים קישון

משחק קופסה שהגה אפרים קישון עוד בשנות ה-60 של המאה ה-20 ושנשאר רלוונטי עד היום: המשחק מעביר את המשתתפים סבך בירוקרטיה בדרך להשגת חבילה שמגיעה מחו"ל...

על כל משחק להשיג תעודת יושר מהמשטרה, תעודת זהות, להצטלם, להגיע לנמל, להשיג אישור כניסה לנמל, פנקס מילואים, תעודת לידה ועוד ועוד אישורים שעליו לאסוף ורק לאחר שהשחקן מצליח לעבור את כל מבוך הבירוקרטיות הוא מרוויח סכום כסף, מצליח לנצח במשחק ולקבל לידיו את החבילה הנכספת.

בימים אלה מושקת על המדפים גרסה חדשה ומעודכנת של המשחק הנפלא.

 

ערכת "משחקים של פעם"

"קווים ומחשבות" - העמותה הישראלית להפרעת קשב, משיקה לרגל יום העצמאות ערכת משחקים במהדורה מוגבלת עם דגל ישראל שמכילה גומי לקפיצה, חמש אבנים וסבתא סורגת.

ערכת "משחקים של פעם" נועדה להחזיר את המשחקים הנוסטלגיים ולנתק את הילדים מהמסכים לזמן מה. כל משחק מגיע בקופסא מעוצבת וצבעונית, ניתן לרכוש משחק בודד או כערכה של ארבעה משחקים.

עמותת קווים ומחשבות אחראית לקידום זכויותיהם של אנשים עם הפרעת קשב, מעודדת את המחקר בתחום ועוזרת לילדים ולמבוגרים הסובלים מההפרעה וכמובן להורים הרבים החווים קשיים עם ילדיהם. 

כל ההכנסות קודש לעמותה. לפרטים: www.keshev.org/shop

 

 

 

חג שמח!!

 

 

שלכם,

ליאת גולדשטיין
האמא של אמאבא

 


עוד באותו נושא

מארזי נסיכות של מארקווינס – MARKWINS

מותג האיפור האמריקאי לילדות השיק את Disney Frozen Sisters And Snowflakes - Trio

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!