סדרת צעצועים איכותית לפעוטות מבית המותג BABIES MACHINA, דגמים מרהיבים של כלי תחבורה המופעלים בעזרת שלט, בעיצובים מקסימים וצבעוניים המתאימים לפעוטות והמסייעים לפיתוח המוטוריקה וההבחנה בין צבעים וזיהוי קולות.

כלי תחבורה בשלט רחוק לפעוטות

חברת "טופ פליי ישראל", יבואנית ומשווקת צעצועים איכותיים של מגוון רחב של מותגים מובילים, משיקה בימים אלה סדרה חדשה של צעצועי התפתחות איכותיים לפעוטות, במותגBABIES  MACHINA, הכוללת מגוון דגמים מרהיבים של כלי תחבורה המופעלים בעזרת שלט, בעיצובים מקסימים וצבעוניים המתאימים לפעוטות.

 

הצעצועים עשויים מפלסטיק איכותי מסוג  ABSחזק עמיד ונעים למגע המותאם לאחיזה ולמשחק לפעוטות בני 18 חודשים ומעלה. במגוון הדגמים: מטוס, קטר רכבת, מכונית מרוצים ומכונית כיבוי אש. בסדרה גם קרוקודיל צבעוני וחילזון מקסים. כל הצעצועים מופעלים בעזרת שלט ידידותי ופשוט להפעלה, כך שהפעוט יכול להסיע אותם ללא עזרה. בצעצועים משולבות גם בובות שאפשר להכניס לכלי התחבורה ולשחק אתן.

כאשר לוחצים על הצעצועים הם משמיעים צלילים וקולות בהתאמה לסוג כלי התחבורה או הבובה. כך הפעוט לומד איזה קולות משמיעים כלי התחבורה השונים, ומתרגל תהליך למידה של פעולה ותוצאה. לדוגמה: לחיצה על ההגה במכונית מרוצים משמיעה צליל של מנוע, לחיצה על הכובע של הנהג משמיעה צליל של צחוק ומנגינה שמחה, לחיצה על ההגה בקטר משמיעה צליל של רכבת ועוד.

 

הצעצועים מסייעים בפיתוח יכולות מוטוריות, אבחנה בין צבעים וצלילים, פיתוח הדמיון ועוד.

 


עוד באותו נושא

אילו אטרקציות מתאימות לימי הולדת בקיץ?

ימי הולדת בימי הקיץ החמים הם סיבה למסיבה רטובה.

התגובות שלכם ...

חוות דעת

אני חובבת מכוניות ובמיוחד מכוניות צעצוע, וחושבת שזה אחד הצעצועים המהנים ביותר עבור ילדים, בנים ובנות. וכשכלי הרכב מגיע עם שלט רחוק זה אפילו יותר נחמד, הן לקטנטנים והן לגדולים.

קיבלנו לניסיון קטר על שלט, מעוצב צבעוני ויפהפה, קל לשימוש ולמשחק גם לפעוטות קטנים, והעובדה שהמוצר הוא של MACHINA מרשימה ומבטיחה שהמוצר יחזיק מעמד הרבה זמן גם בידיי ילדים שובבים...

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!