חברת אומגה משיקה בצק משחק ללא גלוטן ובכך משמחת מאות ילדים בעלי רגישות לגלוטן שעד עתה נאלצו שלא לקחת חלק במשחק הנפלא!

חדש: בצק ללא גלוטן למשחק וליצירה

בימים אלה משיקה חברת אומגה הישראלית בצק ליצירה לילדים ללא גלוטן, וזאת לאור המקרים בהם נגסו ילדים הרגישים לגלוטן בשעת משחק בבצק עצמו, הנראה בדיוק כמו בצק סוכר לקישוט עוגות.

 

צוות המחקר והפיתוח של אומגה נרתם לאתגר וייצר לראשונה בצק ללא גלוטן. הבצק החדשני אינו רעיל, הוא נעים למגע, בעל צבעים עזים ואיננו מלכלך.

 

אייל קרני, מנכ"ל אומגה מספר: "המפעל תמיד שמח להיענות לבקשות של ציבור ההורים. אנו מודעים מאוד לחשיבות פעילות היצירה בכל הגילאים ובמיוחד בגיל הרך לעיצוב אישיות יצירתית וכמפעל מהמובילים בארץ ובעולם בתחום אנו מחויבים לפעול כך. הבצק החדש הוא בעל כלל התכונות המצויות בבצק המשחק הרגיל, אך אינו מושתת על קמח חיטה אלא על יסוד אחר ולכן הוא מתאים לילדים רגישים לגלוטן או לילדים נושאי מחלת הצליאק".

 


עוד באותו נושא

מוצרי היגיינה לחזרה לביה"ס

אבל האם אנחנו מודעים גם לנושא ההיגיינה האישית של ילדינו התלמידים בשעות הארוכות בהן הם נמצאים רחוק מהבית?

התגובות שלכם ...

חוות דעת

חברו הטוב של אחד מבניי רגיש לגלוטן.

אני כבר רגילה לכך שהוא אף פעם לא יכול לאכול מה שכולם אוכלים ושדואגים לו במיוחד אבל הופתעתי באחד הימים לגלות שגם משחק פשוט לכאורה כמו בצק הוא לא יכול לשחק עם האחרים. הבצק, אמו הסבירה לי, נדבק מתחת לציפורניים ולא יוצא משם, ואח"כ בהמשך מגיע בהכרח גם לפיו ולמזונו...

מהסיבה הזו שמחתי במיוחד לגלות שחברת אומגה התחילה לייצר ולשווק בצק משחק ללא גלוטן, וגם שמחתי לקבל לניסיון עבור הילדים את הבצק הנ"ל.

זה מה שאמרו הילדים לאחר ששיחקו:

"כיף לשחק בבצק החדש. נעים לגעת בו בידיים, הוא מיוחד, עדין בידיים, רך כמו פונפון. יש לו צבעים מאד יפים שזוהרים כמו צבעי גואש. אפשר לשחק בו הרבה זמן ולא לשים לב שהזמן עבר. ואפילו מישהו בוגר כמו ילד גדול או כמו האבות והאימהות נהנים לשחק בו ביחד עם הקטנים".

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!