עם בואו של חורף 2017 קיבלה רשת בתי המרקחת "ש.ר.מ. פארם" החלטה לחזק את מותג הבית FEEL, ויוצאת מחדש בסדרת תכשירים לחורף "כף ש.ר.מ.", באריזות חדשות ומעוצבות, ומוצרים חדשים בסדרה.

הסדרה החדשה כוללת ארבעה תכשירים: שלושה סוגי סירופים – כף ש.ר.מ. למבוגרים, כף ש.ר.מ. לילדים, כף ש.ר.מ.D  ללא תוספת סוכר, ולכסניות ש.ר.מ. MD.

 

הסירופים "כף ש.ר.מ." מכילים פורמולות מיוחדות המשלבות מגוון תמציות צמחי מרפא, בהם: סמבוק שחור, דרוסרה, טימין, אקליפטוס, מרווה, פרחי בוצין ועוד. חלק מהמוצרים מכילים גם ויטמיןC . הסירופים מוצעים בטעמים של תות ופטל נוחים לשימוש.

 

לצמחי המרפא סגולות רבות על פי הרפואה העממית והמסורתית היכולות לסייע בחיזוק המערכת החיסונית ובהקלה על מחלות החורף. בין הצמחים בפורמולות "כף ש.ר.מ.": צמח סמבוק שחור המוכר ברפואה המסורתית כמסייע בהתמודדות עם מחלת השפעת, טימין – צמח ארץ ישראלי התורם על פי הרפואה העממית במצבים של שיעול, ליחה והצטננות, דרוסרה – צמח שמקורו באירופה, המסייע בבעיות במערכת הנשימה על פי הרפואה העממית, ויטמין C נחשב לנוגד חמצון רב עוצמה המסייע לחיזוק המערכת החיסונית.  

 

בסדרה גם "לכסניות ש.ר.מ. MD", להקלה על מיחושים וגירויים בגרון. הלכסניות בטעם דבש, ללא תוספת סוכר. הן מכילות תמצית אזוב איסלנדי היוצרת שכבת הגנה בגרון בשילוב מנטול לתחושת קירור מקומית. כמו כן הן מכילות תמצית שמן אורגנו, תמצית שמן אניס, תמצית ורבסקום, ויטמין C, פרופוליס ועוד. 

 

 

להשיג ברשת בתי המרקחת "ש.ר.מ. פארם".

לפרטים נוספים: http://www.sharampharm.co.il

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?