טו בשבט, יום ההולדת לאילנות, הוא החג בו אנו חוגגים את יפי הטבע והדרו. לרוב אנו חוגגים אותו בטיולים וביציאה לטבע לצד אכילת פירות יבשים מכל הסוגים. דרך נוספת להכיר לילדינו את הטבע היא באמצעות משחק, והנה מספר משחקים שיעשו את העבודה בצורה יוצאת מן הכלל.

טו בשבט: משחקי ילדים להכרת הטבע

לפניכם מספר משחקי קופסא ופנאי להכרת הטבע לילדים: לומדים על אפקט החממה, מגלים מהי פוטוסינתזה ואיך גדלים צמחים ופרחים, וגם נהנים מפעילות יצירה והנאה.

 

הגינה שלי

ערכה מקצועית מבית קבוצת משחקי יצירה אורדע של כלים ואביזרים לטיפול בגינה לגננים הקטנים בה הם לומדים כיצד להכין גינת ירק אמיתית ב6 שלבים - דשא, צנונית, דלעת ושעועית.

הערכה כוללת: 2 שקיות זרעים, תיק בד לאחסון כלי הגינה, כף חפירה ושתילה מעץ וממתכת, יעה מעץ וממתכת, מגרפה מעץ וממתכת, בקבוק להתזת מים, זוג כפפות עבודה מבד וסינר מבד.

בוחרים את האדמה המתאימה, עודרים את השטח, מעשבים ומנכשים, גורפים עלים שוטים, מוסיפים דשן ומערבבים באדנה, שותלים וצופים בתהליך הצמיחה.

מתאים לילדים מגיל 3.

 

מדע חממה

זורעים את הזרעים בטבליות מיוחדות באדמה, מגדלים צמחים בבית בתוך החממה, ועוקבים אחרי גדילת הצמחים בתנאי הגידול השונים.

מתאים לילדים מגיל 6.

 

עציצים שובבים!

ערכה חדשה ומקסימה מבית קבוצת משחקי יצירה אורדע לעיצוב עציצים לילדים שכוללת 3 עציצים, אותם ניתן לעצב ולקשט בפומפונים, מנקי מקטרות, יחידות סול, נצנצים ועוד.

את העציצים ניתן לעצב כדמויות כמו דבורה, פרפר, חיפושית וכל מה שעולה בדמיון.

 

מגוון ערכות לעיצוב אלמנטים עיצוביים לגינת הבית או למרפסת

בין הערכות ניתן למצוא, למשל, ערכת יופי של אבנים, אבנים רגילות הופכות ליצירות אומנות באמצעות ציורים וקישוטים. הערכה כוללת אבנים, טושים מיוחדים, צבעים זוהרים, צבעי גואש ועוד.

 


עוד באותו נושא

mish-mish

מותג בגדי הילדים מתחדש עם מסר צבעוני, שמח ואופנתי ומשיק את Limited Edition for mish-mish, במהדורה מוגבלת

התגובות שלכם ...

חוות דעת

אני זוכרת שכשהייתי ילדה הביאו לי במתנה חוות נמלים. כל כך אהבתי להתבונן בהן שם בפנים בתעלות שלהן, מתרוצצות ועסוקות תמיד. אבל היום פתאום נראה לי אכזרי לגדל נמלים בחווה כמו זו. לשמחתי, קיימים המון משחקים נחמדים כל כך שכן אפשר לתת לילדים כדי שילמדו להעריך את גדולתו של הטבע (לא במקום טיולים כמובן, רק לימים גשומים או כאלה שבהם אמא עייפה...).

 

קיבלתי לנסות את המשחקים שבכתבה למעלה, הילדים התלהבו לעצב עציצים משלהם בצורות שונות, לקשט אבנים ובסופ"ש אנחנו מתכננים לבנות חממה. 

 

איזה כיף זה יום הולדת, גם אם זה לאילנות. :)

 

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!