למעלה מ- 30% מהנשים חוו את התופעה הלא נעימה של בריחת שתן בדרגה כזו או אחרת בעת שהיו בהריון. ולמרות השכיחות הכה גבוהה של התופעה - אף אחת לא מדברת עליה.

בריחת שתן: יש מה לעשות

בה בשעה שעל כל יתר תופעות ההיריון נשים משוחחות ומתייעצות זו בזו ללא הרף, עם התופעה הזו כל אחת בוחרת להתמודד בעצמה.

בריחת שתן משפיעה באופן משמעותי ביותר על חיי נשים. השתיקה שמקיפה את התופעה גורמת לכך שנשים הסובלות ממנה חשות מבודדות, מסרבות לבקש עזרה, ההערכה העצמית שלהן נפגעת והן מגיעות למצבים של דיכאון וחוסר אונים.

 

חומרתה של בריחת השתן יכולה להיות בדרגות שונות. ישנן נשים שיטפטפו מעט רק בזמן שיעול, עיטוש, הרמה של חפץ כבד או מאמץ, בעוד שאצל אחרות הדליפה תתרחש לעיתים קרובות במהלך היום.

אבל לא משנה מהי חומרתה של בריחת השתן ממנה היא סובלת, אין בימינו כל סיבה שאישה תשלים עמה או תיתן לה להגביל את אורח החיים שלה!

 

מה ניתן לעשות?

ראשית יש להיות מודעים לתופעה, ולקבל החלטה לטפל בה כמו שצריך.

ואם זה אומר להסתובב עם מגן תחתון - או אפילו חיתול למבוגרים במקרים מסוימים - זה לא רק מומלץ אלא אף עשוי לשפר את איכות החיים בצורה משמעותית. שימוש במוצר הספיגה הנכון יעזור למנוע ריחות לא נעימים, לשמור על נוחות ודיסקרטית ולהעלות את הביטחון העצמי של המשתמשת.

 

ואולם, אין להסתפק בהגנה שמוצרים אלה מספקים.

אין צורך להתבייש או להשתהות, אלא לפנות לרופאה ולרדת לשורש הבעיה.

לבריחת שתן יכולות להיות סיבות שונות ודרכי טיפול מגוונות, החל מאימון של שלפוחית השתן או תזמון מדויק של הביקור בשירותים, דרך הקפדה על צריכת נוזלים מתאימה או ירידה במשקל באזורי הבטן ועד לפיזיותרפיה של רצפת האגן או אף ניתוח להרמת השלפוחית.

חברת DEPEND מציעה מספר פתרונות חדשניים המבטיחים דיסקרטיות והגנה מלאה לבריחת שתן:

 

מגן תחתון: מספק מענה לבריחת שתן קלה במיוחד. מגן תחתון נושם אשר סופג פי 3 ממגן תחתון רגיל.

 

תחבושות: מספקות הגנה לבריחת שתן קלה. מנגנון הספיגה המהיר מאפשר תחושת יובש פי 3 מתחבושת רגילה, מנטרל ריחות והתחבושת בעלת גזרה ייחודית המעניקה הגנה מושלמת. התחבושות מגיעות במגוון מידות ואף מספקות פתרון מיטבי לשנת הלילה.

 

תחתוני לייקרה: תחתוני לייקרה חדשניים וצבעוניים, המתאימים למבנה גופך. נלבשים כמו תחתונים, בעלי חגורה אלסטית רכה ונוחה, יכולת ספיגה מקסימאלית והגנה בזמן פעילות.

 

תחתוני Depend Real Fit: תחתונים חדשניים במגע דמויי בד שנראים ומרגישים כמו תחתונים אמיתיים ומקנים תחושה דיסקרטית במיוחד תחת הבגד. נלבשים בדיוק כמו תחתונים רגילים, בעלי חגורה אלסטית רכה ונוחה, יכולת ספיגה מקסימאלית והגנה בזמן פעילות. ההגנה שתיתן לך את הביטחון להמשיך ולעשות את הדברים שאת אוהבת.

 

 

לרשימת הפתרונות המלאה של Depend לבריחת שתן: www.dependstore.co.il

 


עוד באותו נושא

תוסף יוד בהריון

משרד הבריאות דורש לנטילת תוסף יוד לנשים בגיל הפוריות ובהריון. כל מה שיש לדעת על המינרל – בכתבה שלפניכם.

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!