עונת הקונצרטים לילדים ומשפחה של תיאטרון חולון תפתח השנה בשבת, 26.11.16 בבוקר, במופע שבמהלכו ייקח חן צימבליסטה את הילדים וההורים למסע מופלא בעקבות באך, מוצארט וגרוניך אך באופן בלתי שגרתי הוא יעשה זאת באמצעות מקצבים אפריקניים ועיבודים מדליקים לכלי הקשה.

חן צימבליסטה ו40 כלי הקשה פותחים את "מוסיכייף"

חן צימבליסטה, "כוכב כלי ההקשה הישראלי", משמש כיום כמנצח ומנהל מוזיקלי בסדרות מוזיקה שונות עם הסימפונית ירושלים ועם הסינפונייטה באר שבע ואף הוזמן לנצח על תזמורת קייב ועל הקאמרית של טיביליסי (גאורגיה). בנוסף, כנקשן ואמן מרימבה, לצימבליסטה רפרטואר עשיר ומגוון עם רביעיות מיתרים וכן מופע סולו, בעקבות השקת האלבוםLEVITATION  זוכה פרס IMA לשנת 2013.

 

חן צימבליסטה "באך באפריקה"

יום שבת בבוקר ה-26.11.16, שעה 11:30

 


מופעים נוספים בסדרת "מוסיכייף":

טריו אינדו "טיול בדרום אמריקה"

תוך כדי טיול דמיוני ביבשת בדרום אמריקה, יכירו הילדים את התרבות, השירים והמקצבים הלטינו-אמריקאים מהארצות: ארגנטינה, ברזיל, אקוודור, פרו בוליביה צ‘ילה...

יום שבת 4.2.17 | 11:30

 

אריק לבנת בכלי נשיפה "מופע מהסרטים"

קסם כלי הנשיפה בקלאסיקות מתוך סרטי הקולנוע, טלוויזיה ומחזות זמר: הקוסם מארץ עוץ, צלילי המוסיקה, מלך האריות, ועוד. המופע משלב קטעי וידיאו והנחיה דינמית תוך שיתוף הילדים.

יום שבת 20.5.17 | 11:30

 

 

לפרטים נוספים: 03-5023001 או www.hth.co.il

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

יצא לי לצפות בהופעה של חן צימבליסטה יותר מפעם אחת, עם ובלי הילדים, ואני חייבת לומר שהטייטל "כוכב כלי ההקשה" בהחלט הולם אותו.

 

מה שהוא עושה באמצעות כלי הקשה איננו שגרתי, וגם לא הכלים שהוא משתמש בהם, ונבצר ממני איך הוא מצליח להפיק מהם מוזיקה...

 

מומלץ בהחלט לחובבי הזאנר ולילדים.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!