חודש נובמבר כבר כאן, שעון החורף נכנס לתוקף, החשכה אופפת אותנו כבר בשעות אחה"צ המוקדמות ובקרוב יגיעו גם הגשם והקור - קבוצת "משחקי יצירה אורדע" נערכת בהתאם עם מגוון רחב של ערכות יצירה ומשחקים!

"משחקי יצירה אורדע" מציגים: חורף

ימי החורף הקרירים הם בדיוק הזמן להוציא את כל משחקי הקופסא והיצירה ולהתחיל לשחק יחד: אי אפשר לצאת לגינה, אז בואו נטפס על סולמות ונחשים בבית, אי אפשר לצאת לשחות בים אז נקפיץ צפרדעים ונבנה ערים שלמות בקוביות, אי אפשר לטייל בדשא אז נשחק בדמויות הפליימוביל ונפליג על כנפי הדמיון לכל עולם שנרצה להיות בו...

 

משחקי קופסא לכל המשפחה

בימים אלה מושקת גרסה חדשה למשחק "יד על הלב", משחק בו נפגשת כל המשפחה, הורים וילדים, ובאמצעות קלפי רגשות והתנהגות משחקים משחק דרכו לומדים בכל פעם דברים חדשים על עולמו הפנימי של הילד, וגם של ההורה.

המשחק מכיל קלפי התנהגות, קלפי רגשות, קלפי מחשבה וקלפים נוספים כגון פרצופים שמביעים שמחה/כעס/עצב, קלפי קח ותן ועוד ומטרתו היא לסיים מסלול, לאסוף קלפי פרצופים ולזכות בכתרים.

שאלות כגון "מיהו חבר טוב?", "מה קרן הרגישה כשאמא התחתנה שוב..", "ההורים של יונתן רבו, איך הוא הרגיש?" יכולות להעניק להורה גישה מדהימה לעולם של הילד, ואיך הוא חווה רואה ומרגיש דברים שקורים סביבו.

 

משחקים מאתגרים שעשו רטרו

המשחק "מילים מילים" – משחקים בקבוצה, אחד נגד השני, במשחק מהנה נגד הזמן.

משבצים מילים, בהתאם לנושא כגון ארץ עיר, גוף האדם, צומח, כלי ועוד, ומתחרים אחד נגד השני באמצעות שעון חול.

 

ערכות יצירה אופנתיות - סטרינג ארט

בימים אלה מציגה חברת משחקי יצירה סדרת עיצוב ואומנות באמצעות חוטי מיתר. באמצעות מעמד עץ ייחודי עליו ממקמים את החוטים, ניתן לרקום את התמונה שרוצים.

בסדרה החדשה יושקו שלושה עיצובים ראשוניים: ינשוף, צללית חתולים מאוהבים, והסמל LOVE. לצד שלושת הדוגמאות החדשות, תשיק החברה גם עיצוב בחוטי מיתר לדמויותיהן האהובות של נסיכות דיסני כגון סינדרלה, שלגיה ועוד.

 

סדרת קעקועים ייחודית

בכל מגזיני האופנה בעולם רואים את הטרנד החדש. קעקועים מיוחדים, בדר"כ בזהב או בכסף, המדמים תכשיטים וטבעות. במקום צמיד, קעקוע ייחודי, במקום טבעת אלמנט קעקוע מוזהב או מוכסף. בימים אלא משיקה חברת "משחקי יצירה" סדרת קעקועים ייחודית: הקעקועים משלבים ציורי גוף אמיתיים, וכן תכשיטים המוצמדים לקעקוע עצמו!

קעקועים וצארמס – משלבים תכשיטי קעקועים בזהב ובכסף עם תליוני תלת מימד אמיתיים באמצעות מדבקות מיוחדות.

קעקועים ותכשיטי גוף – תכשיטי קעקועים לצביעה עצמית, עם אבני חן ועטי טאטו מיוחדים מנצנצים.

 

יוצרים ומעצבים תכשיטים וצמידים

אפליקציה באופנה – מעצבים צמידים דמויי עור ואביזרי אופנה ייחודים כגון תליונים ומחזיקי מפתחות, באמצעות חרוזים וחוטים צבעוניים.

חורטים בדיסקיות תכשיטים נוצצים – באמצעות כדוריות קסם אשר נרטבות ונדבקות אחת לשנייה יוצרים ומעצבים תכשיטים ואביזרי אופנה ייחודים ומקוריים. הערכה מגיעה עם מגוון של מגשיות לעיצובים שונים כגון לבבות, סרטי סאטן להוספה לעיצובים כרטיסי עבודה ועוד.

צ‘ארמס באופנה – ערכה המאפשרת ליצור ולעצב 10 צמידי בד בשילוב צ‘ארמס מעוצבים. הערכה כוללת גם אבני חן לקישוט, שרוכי בד במגוון צבעים, צארמס ממתכת בעיצובים שונים ועוד.

 

 

את כל הערכות והמשחקים ניתן להשיג בכל רשתות הצעצועים המובחרות.

 

 


עוד באותו נושא

אתר היצירה "מרקם" במבחר ערכות יצירה מרהיב לילדים!

במיוחד לחופש הגדול ולתקופת הקורונה: רוצים להפסיק לשמוע "אוףףף משעמם לי..." ועל הדרך לנתק את הילדים מהמסכים? כנסו עכשיו לאתר "מרקם" והזמינו ממבחר ערכות היצירה המרהיבות לילדים!

התגובות שלכם ...

חוות דעת

החל מנובמבר ועד אחרי פסח, פחות או יותר, זה הזמן לערכות היצירה ומשחקי הקופסא. בחוץ קר וחשוך, ובבית נעים ומפנק ובאמת אין כוח לצאת ולחפש הרפתקאות.

 

ומה אוהבים אצלנו?

 

את המשחק "מילים מילים" אני זוכרת עוד מהזמן שאני עצמי הייתי ילדה, ושמחתי מאד שהוא חזר לאחרונה, מיד דאגתי שיהיה לנו אותו בבית במיוחד שסיון כבר בכיתה א ומשתתפת כמו כולם.

 

בנוסף כל ערכה שקשורה ליצירה הולכת אצלנו, במיוחד אלו של יצירה-אורדע, שהיא באמת מחברות הצעצועים המובחרות, אבל גם רעיונות שהילדים ממציאים בעצמם - בתנאי שהם דואגים לנקות אחר כך!!!

 

ושיהיה חורף חמים ונעים.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!