שם חיבה יוצר תחושת שייכות, חיבוק פנימי והרגשה שאנחנו אהובים. על בסיס הפינוק הזה, פתחה חברת Nickname קו מוצרים מקסים לחזרה לביה"ס ולעליה לכיתה א' - מוצרים אישיים המגיעים עם שם הילד מודפס עליהם.

עולים לכיתה א עם Nickname

לחזרה לבית הספר מציעה Nickname מגוון מוצרים כמו:

רביעיית מחברות לבית הספר עם עיצוב אישי של העטיפה ועם האפשרות לבחור האם המחברת תהיה חשבון עברית או אנגלית, וכמובן שבעיצוב כבר ישולב שם הילד באריזת המחברת!

 

מדבקות לברכה אישית המגיעות עם שם הילד, כך שביום של בחינה או אירוע מרגש אחר נוכל לצרף מדבקה עם תוספת "בהצלחה", או "גאים בך" וכדומה...

 

מדבקות אישיות עם שם הילד שאפשר להדביק על כריכי ארוחת הבוקר, עם כל מיני כיתובים כמו "בתאבון", "יום נפלא", "אוהבת אותך, אמא", "אוהב אותך, אבא" ועוד.

 

בנוסף לחברה קו קופסאות אוכל מעוצבות עם שם הילד. הקופסאות הן של סיסטמה, ללא סיפינול, מיוצרות בניו זילנד, והן שומרות על טריות המזון והפרדה בין הכריך לבין הירקות/ו/או/פירות או כל פריט אחר בתפריט היומי של התלמיד.

קו קופסאות נוסף ב Nickname הוא הלאנץ‘ בוקס, קופסאות ששומרות על טריות המזון ועל צורה אסטטית כדי שהמזון לא ימעך או יתרסק וגם הן, כמובן, מגיעות בעיצוב מיוחד ועם שם הילד.

 

ומיוחד לעולים לכיתה א‘:

ספר בו הילד הוא גיבור העלילה והוא מלווה קופיף קטן שעולה לכיתה א לבית הספר החדש שלו. הספר נפתח בהקדשה אישית לילד, נארז באריזת מתנה, ושם הילד משולב לכל אורך הסיפור כך שרוב הילדים, שזה עתה סיימו גן חובה, יכולים לזהותו להנאתם.

 

 

לפרטים נוספים: http://www.nickname.co.il

 


עוד באותו נושא

שמפו ומרכך סרקל לשיער בהיר-בלונדיני

חדש מבית ד"ר פישר: שמפו ומרכך לילדים להעמקה ולשמירה על גוון הבהיר-בלונדיני הטבעי של השיער.

התגובות שלכם ...

חוות דעת

מי מאתנו לא רוצה שם חיבה? שם שאומר "חשבנו המון והחלטנו שזה הכינוי שמייצג אותך טוב ביותר".

 

ההורים שלנו קראו לנו בשם חיבה כשהיינו קטנים, ולפעמים שם זה מלווה אותנו עוד שנים ארוכות אחרי שגדלנו.

בבית הספר החברים יוצרים לנו בדרך כלל כינוי חדש.

אבל שם החיבה הכי מרגש במהלך ההתבגרות הוא לרוב זה שממציאים לנו בני הזוג שלנו. אלו השמות שמצהירים שאנחנו במערכת זוגית אמיתית, והנה הוכחה, אפילו יש לנו שמות חיבה דביקים שהמצאנו אחד לשני.

לחלקנו יש שמות חיבה שהוצמדו לנו במהלך השירות הצבאי, וגם אחרי שנים, במפגש עם החברים אנחנו חוזרים באחת להיות "הכריש", "הרדום" או כל שם אחר שהדביקו לנו שם, ובשניות ספורות כינוי זה מחזיר אותנו לימים רחוקים צעירים וללא דאגות.

 

לכן, להצמיד שם חיבה על מוצרי בית ספר, יכול לגרום לילד בכל גיל, רצון וחשק להתחיל את השנה בחיוך ובתחושה טובה.

 

כשסיון שלי שעולה לכיתה א ראתה את המחברות האישיות שלה עם שמה שכבר כתוב עליהן, ואת המדבקות האישיות לכתוב לאיזה מקצוע תשמש כל מחברת, השמחה שלה הגיעה עד השמיים.

 

היא גם נהנתה מהספר "סיון עולה לכיתה א" שהפתיע אפילו אותי באופן שהצליח לקלוע לשאלות המדויקות שלה על מה שעומד לקרות בשנה הבאה... ספר נהדר בפני עצמו לעולים לכיתה א והשם האישי הוא רק בונוס.

 

בנוסף, סיון עוד לא יודעת, אבל אני זוכרת מהשנה שעברה את ההפתעות הקטנות שנהגתי להצמיד מדי פעם לאחים שלה לארוחת הבוקר או לחטיף הבריאות, מדבקות עם הכיתוב "באהבה, אמא", "בהצלחה" או "בתאבון".

 

אני כבר מתרגשת מהיום הראשון ללימודים.

בכל זאת, לא בכל יום התינוקת שלי עולה לכיתה א.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!