יש להודות שאחת האטרקציות המרכזיות לילדים במאה ה- 21 היא ההליכה לקולנוע, במיוחד בחודשי הקיץ הלוהטים, ובעיקר בשנים כמו השנה בה צפויים לצאת כל כך הרבה סרטים חדשים. עם יציאתם לאקרנים של סרטי הקיץ לילדים החליטו ברשת יס פלאנט להשיק מועדון ילדים חדש ובלעדי.

במסגרת מועדון הילדים החדש של רשת יס פלאנט יקבלו הילדים "דרכון קולנוע": כרטיס מועדון שהוא גם חוברת מדבקות של סרטי הילדים הגדולים וגם אפשרות לצבור הטבות ואפילו כרטיס קולנוע במתנה!

 

בכל ביקור בסרט, ייהנו חברי המועדון מדף מדבקות מדליק של הסרט וככל שייצפו ביותר סרטי ילדים (המשתתפים המבצע) יוכלו לצבור הטבות שונות ואפילו כרטיס קולנוע במתנה!

 

רשימת הסרטים המשתתפים במבצע מועדון הילדים:

"קונג פו פנדה", "זוטרופוליס", "ספר הג‘ונגל", "ברבי: יחידת הריגול", "רובינזון קרוזו", "אנגרי בירדס", "אליס מבעד למראה", "מוצאים את דורי", "החיים הסודיים של חיות המחמד", "עידן הקרח: מסלול התנגשות", "נורם בעיר הגדולה", "צבי הנינג‘ה: יוצאים מהצללים", "חברי הדרקון אליוט", "קובו – סמוראי סטייל".

 

ההצטרפות למועדון מיועדת לילדים עד גיל 12 והינה ללא תשלום. קבלת ההטבות במסגרת המועדון מותנית ברכישת כרטיסים לסרטי הילדים המשתתפים במבצע.

 

מבצע מועדון הילדים יתקיים עד סוף הקיץ, 31.8.16 ברשתות בתי הקולנוע יס פלאנט ורב חן ברחבי הארץ.


ליעד קרימברג, מנהלת השיווק של יס פלאנט, מספרת שהחליטו ברשת לפתוח את המועדון לאור העובדה כי השנה היא שנה חסרת תקדים מבחינת כמות סרטי הילדים היוצאים בה, ולכן רצו להציע תכנית משפחתית שמעניקה מתנות מדליקות לילדים והטבות משמעותיות להורים.

 

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?