סניף דגל חדש של החברה נפתח בימים אלה במודיעין ויהיה הסניף הגדול ביותר של הרשת. הוא יתפרס על שטח של כ-500 מ"ר ויכלול את משרדי החברה, המרכז הלוגיסטי וכן מתחם תצוגה חדש ובו מחלקת OUTLET במחירים משתלמים.

מחדשים את חדר הילדים לפסח? בואו לעצמל'ה

רשת עצמל'ה החלה דרכה בשנת 1996 ומתמקדת ברהיטי ילדים איכותיים מעץ מלא. בסניפי הרשת ניתן למצוא, מלבד רהיטי ילדים, מגוון פתרונות משלימים לחדרי הילדים כגון אביזרים מעוצבים, מוצרי טקסטיל (מצעים, וילונות, כריות, שטיחים) ועוד.

סניף מודיעין מתווסף ל-12 סניפיה האחרים של עצמל'ה, וגם בו ניתן יהיה למצוא הן ריהוט מעץ מלא והן אביזרים נלווים ופתרונות מצויינים לחדר הילדים.

 

סניף הדגל החדש של עצמל'ה, בקומפלקס החדש במודיעין, יהיה הסניף הגדול ביותר של הרשת והוא יתפרס על שטח של כ-500 מ"ר. הסניף יכלול מתחם OUTLET במחירים משתלמים, ונאמר כי היקף השקעתה של החברה בבית החדש שלה נאמד בכ-20 מיליון ₪.

אריאל תובל, הבעלים ומנכ"ל רשת עצמל'ה, מספר כי "ב-5 השנים האחרונות היינו בתנופת חדשנות והרחבנו את מגוון המוצרים של הרשת, מתוך מטרה לענות על הצרכים הדינמיים של לקוחותינו. במקביל, פתחנו 5 סניפים חדשים וערכנו סבבי גיוסי עובדים מוצלחים מאוד להנהלת החברה. מכלול הדברים הוביל לעובדה שהחברה כמעט והכפילה את כוחה ואת גודלה במהלך השנים האחרונות. עתה, עם פתיחת בית עצמל'ה החדש אנו מרגישים גאים שהצלחנו בדרכנו לתת ערך אמיתי לצרכן אל מול המתחרים". 

 

 

לפרטים נוספים: http://www.etzmaleh.co.il

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

להיכנס לבית עצמל'ה החדש במודיעין היה כמו להיכנס לממלכה קסומה של ילדות וילדים.

נסיכות מהאגדות עם החדרים המפוארים שלהן, המיטות היפהפיות והאביזרים הנלווים כמו שידות ומראות תואמות וכו', ילדים חובבי טיס עם מיטות מתאימות, מצעים, ארונות, כוורות ועוד... וכך כל חדר שהוצג שם באולם התצוגה הראה נושא משלו בצורה מושלמת.

אילו רק הייתה להם שיטה לגרום לחדרים להישאר יפים ומסודרים כמו בתצוגה...

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!