משקה חלב בטעם שוקו לגילאי שנתיים ומעלה המספק 22 ויטמינים, מינרלים ופרוביוטיקה.

מטרנה BIG

תזונתם של ילדינו היא משמעותית מרגע הלידה ובמשך כל שלבי התפתחותם, והדרכים אל תזונה טובה ונכונה - רבות ומגוונות.

 

בכל בית מקיימים אורח חיים שונה בנוגע לתזונת הילדים, אך אין ויכוח כי כל הורה מעוניין להרכיב תפריט בריא ומזין עבור ילדיו. לרצונותינו ההורים מצטרפים בגיל שנתיים רצונותיו של הפעוט שמראה ניצני עצמאות ראשונים באמצעות האוכל ואנו ההורים נדרשים לשלבם במסגרת דאגתנו לתזונה מאוזנת של הפעוט.

 

במיוחד לשם כך מציעה מטרנה להורים וילדיהם את מטרנה BIG: משקה חלב המועשר בפרוביוטיקה, ויטמינים ומינרלים. מטרנה BIG בטעם שוקו אהוב במיוחד על ילדים ומתאים לשילוב עם ארוחת הבוקר, הערב או בין הארוחות, כך שהילדים יכולים ליהנות מטעם נהדר וההורים יכולים להרגיש בטוחים שזה גם טוב להם.

 

רננה מזרחי, דיאטנית קלינית ומנהלת מדעית במטרנה, מסבירה כי "במסגרת תזונה מאוזנת ובריאה, מוצרי חלב מהווים מרכיב חשוב בתפריטם של ילדים. במחקרי צריכה שנערכו בקרב פעוטות ישראלים נמצא כי 87% מהם שותים שוקו כמשקה חלבי. מטרנה BIG מכילה 22 ויטמינים ומינרלים ובהם ברזל וסידן כך שכוס מספקת כשליש מהקצובה היומית המומלצת של סידן וברזל לפעוטות בגילאי 2-3, וכן פרוביוטיקה התורמת לחיזוק ההגנה הטבעית, והיא מהווה משקה חלבי מצוין שהילד אוהב והמספק לו רכיבי תזונה חשובים לגדילה".

 

 

לפרטים נוספים: www.materna.co.il

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

כשיש אחים גדולים שכבר שותים שוקו, קשה לסרב לקטנים יותר שרוצים גם הם, אפילו אם הם עדיין קטנים.

 

מטרנה BIG הוא פתרון טוב שהנו גם טעים וגם אמור להיות בריא יותר מהשוקו הרגיל.

 

נהדר!

 

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!