מעדנות, החברה המובילה בישראל בתחום המאפים הקפואים, ממשיכה לחדש ומשיקה את סדרת "בורקס יפו" - בורקס אישי גדול לחוויית פינוק אורגינלית בבית וכן סדרת בצק פילו חדשה הכוללת שני מוצרים: בצק פילו עם קמח רגיל ובצק פילו עם קמח מלא.

חדש במעדנות

סדרת "בורקס יפו"

סדרת בורקסים גדולים ופריכים במיוחד, הכוללת שני מוצרים: בורקס גדול במילוי גבינה (בצורת משולש) ובורקס גדול במילוי תפוחי אדמה (בצורת מרובע). אם עד היום ניתן היה למצוא בקטגוריית הבורקסים למקפיא הביתי רק בורקסים בגודל קטן, מעדנות מחדשת ומשיקה את סדרת "בורקס יפו" וכעת יוכלו הצרכנים ליהנות מחוויית הפינוק האורגינלית של המאפיות והבורקסיות, גם בבית.  

יפו, מעוז אנשי הבלקן ומוקד הבורקסיות הידועות בארץ מקום המדינה ועד היום, מקושרת עבור רבים מהישראלים לחוויית הבורקס הנוסטלגי של פעם- הבורקס האישי הגדול, בשקית חומה, גדול ופריך, שעם ובלי מילוי היה מספק חוויה מפנקת וטעימה. "בורקס יפו" של מעדנות מאפשר בשל גודלו, למלא בתוכו מגוון תוספות כמו ביצה וירקות שונים ומשמש כבסיס לתוספות וגיוונים רבים ופשוטים לארוחת הערב/הבוקר.  

 

הצעות לתוספות מפנקות:

"בורקס יפו" ישראלי מפנק: חוצים את הבורקס לאורכו, מוסיפים פרוסות של עגבנייה טרייה, פלפל חריף וטחינה.

"בורקס יפו" בלקני מושלם: חוצים את הבורקס לאורכו, מוסיפים פרוסות של חציל קלוי, ביצה קשה וזיתים.

 

 

חדש במקרר הקפואים: בצק פילו ובצק פילו עם קמח מלא

בצק פילו ידוע ביתרונותיו הבריאותיים בהשוואה לבצקים אחרים, זאת בשל היותו דל שומן ונטול מרגרינה. הפילו עשוי דפים עדינים ודקיקים, ולכן מספק חווית פריכות יוצאת דופן, וטעם מעודן, שלא משתלט על טעמו של המילוי.

מתאים להכנת מגוון רחב של מאפים, מלוחים או מתוקים, בקלות ובמהירות. כעת מציעה מעדנות אלטרנטיבה נוספת, ומשיקה בצק פילו עם קמח מלא, מוצר ייחודי למעדנות, הנותן מענה לצרכנים רבים המעדיפים לצרוך מוצרי קמח מלא בשל סגולותיהם הבריאותיות.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

קיבלנו לנסות את בורקסי הענק וגם את בצק הפילו משני הסוגים ועשינו את עבודתנו נאמנה.

 

ארוחת בוקר של שבת בורקס עם ביצים קשות חומוס וסלט נטרפה חיש קל והייתה טעימה מאד, הבנים העדיפו את הבורקסים הגדולים על אלה הרגילים ואילו הבנות (סיון ואני) מעדיפות את הבורקסים בגודל הרגיל שאפשר לאכול אחד מכל סוג ולערבב גבינה או תפו"א...

 

מבצק הפילו הכנו שטרודל תפוח עץ שיצא מעולה.

 

בפעם הבאה אנחנו מתכוונים להכין משהו בשרי, נספר בהמשך מה יתקבל.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!