בשבת הקרובה, 2.4.16, יינעל פסטיבל טעם הטבע שבמשתלות יגור בסדנת בישול לקהל הרחב בהנחיית השף אסף גרנית! הסדנה היא ללא תשלום ותיערך בשני סבבים ובהשתתפות הקהל. בנוסף, תינתן ביום זה הנחה של 40% על כל צמחי התבלין והירקות במקום.

שף אסף גרניט מגיע לטעם הטבע

פסטיבל "טעם הטבע" מתקיים זה השנה השישית במתחם הגדול של משתלות יגור (במתחם "חוצות יגור", בכניסה לקיבוץ יגור), ומהווה את אחד מאירועי התבלין מהגדולים ביותר בארץ אשר הפך עם השנים גם לפסטיבל קולינרי מוערך מאוד, המציג את מיטב שילובי התבלינים במטבח הישראלי המקומי.

 

בסדנא שהתקיימה בשבת האחרונה, התארח השף אייל שני וצוותו וכאמור, בשבת הקרובה ייחתם הפסטיבל בסדנה של השף אסף גרניט. הסדנה תתקיים בשני סבבים (11:00 ו-13:00) והכניסה אליהם היא חופשית לקהל הרחב, השף גרניט יקיים סדנת בישול מאכלים המשלבים תבלינים טריים ואת המטעמים יקבלו משתתפי הסדנא.

 

כאמור, סדנאות השף יהיו בהשתתפות הקהל והכניסה אליהן תהיה ללא עלות כולל הטעימות.

 

דרך ארוכה מאוד (וירוקה מאוד) עשו מאז נשתל הצמח הראשון במשתלות יגור לפני כשמונים שנה. ועד שעם השנים הפכו למרכז הגדול והמוביל בארץ בסוגי עצים, מטפסים, צמחי כיסוי, שיחים, צמחי בית וגן, אבזרי נוי במשתלות יגור מאמינים כי הלקוח עומד מעל הכל, ומנסים למצוא לו פתרון הכולל את כל התחומים הקשורים לגינון, הפרטי והציבורי, תחת קורת גג אחת במגוון אפשרויות ומחירים. דגש רב ניתן למקצועיות, איכות המשתלה מתמחה בגינון, השקיה, תכנון גינות, הקמת גינות, מהווה מרכז גינון מקצועי, מייצרת ומשווקת צמחים הידע המקצועי המצטבר שנרכש במשתלה, במהלך השנים בא לידי ביטוי באנשי מקצוע איתם ניתן להתייעץ מוצרי דישון והשקיה עד היום, שבו מובילות המשתלות בקיבוץ יגור את תרבות הגן בישראל.

 

לחן בין, מנכ"ל משתלות יגור, אומר: "המטבח הישראלי משלב את צמחי התבלין כמעט בכל מנה וצמחים אלה הם הנמכרים ביותר במשתלות בארץ. "טעם הטבע" מזמין את מבקרי הפסטיבל ליהנות מחוויה ייחודית לכל החושים וכמובן להמשיך ולהתנסות בגידול צמחי תבלין בגינה ובבית ושילובם במטבח הפרטי. לאור ההשתתפות הרבה בשנים האחרונות, החלטנו השנה להרחיב את האירוע לשבת נוספת, כאשר במהלך שבוע הפסטיבל תינתן 40% הנחה על צמחי התבלין".

לפרטים נוספים: http://www.yagurgan.co.il/

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

בשנה שעברה נסעתי עם שניים מהילדים לפסטיבל "טעם הטבע" במשתלת יגור, הסתובבנו במשתלה והשתתפנו בסדנת בישול, ובמשך חודשים אח"כ הילדים דיברו בבית על צמחים שראו שם ועל השימושים האפשריים שלהם, על הגמדים החמודים שאפשר לקשט איתם את החצר ועל מאות סוגי הפרחים והעצים המרהיבים.

 

אגב, גם העציץ שקניתי בזמנו לשכנתי פורח עד היום וכבר הכפיל את גודלו...

 

השנה, ככל הנראה, כבר נגיע לפסטיבל בהרכב מלא. :)

 

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!