סיפורו הנודע של נח מספר בראשית מתעורר לחיים ומסופר כפי שלא סופר מעולם!! מחזמר ענק ורב משתתפים, שחקנים ורקדנים המציג את הסיפור התנ"כי הקסום והמרגש של תיבת נח ומסעה אל עבר העולם החדש שלאחר המבול.

תיבת נח - המחזמר

הפקה תיאטרלית המחנכת לסבלנות לבני האדם, לצבעיהם ולמנהגיהם השונים, בכיכובם של אבי קושניר, ציפי שביט, שלישיית מה קשור, אגם רודברג ודנה פרידר.

 

נח "איש צדיק היה בדורותיו" (אבי קושניר) בטוח שמכיוון שהוא צדיק - הצדק תמיד עימו. משום כך הוא עסוק מבוקר ועד ערב לתקן את דרכיהם של תושבי הכפר שלו ובעיקר את התנהגותם של שלושת בניו הפרועים: שם, חם, ויפת (שלישיית "מה קשור"). נעמה, אשתו של נח (ציפי שביט), מנסה ללא הצלחה לשכנע את נח להתנהג כמו כל שאר בני זמנו - לרמות ולדאוג רק לעצמם ולמשפחותיהם.

יום אחד מקבל נח מסר מאלוהים שמשתף אותו בתכניתו לטהר את העולם מן החוטאים והרשעים. על מנת שהחיות ובני האדם ישרדו, על נח לבנות תיבה עצומה ולהעלות אליה זוגות זוגות מכל בעלי החיים, ולבסוף גם את בני משפחתו.

נח מוטרד מכך שבניו עדיין רווקים. הוא מספר למשפחתו את המסר מן האל, ומצווה עליהם להשיג לעצמם נשים צדיקות (אגם רודברג, דנה פרידר) תוך שבוע, אחרת יישארו לנצח ללא בנות זוג. האחים ההמומים יוצאים למשימה...

בהמשך העלילה מסתבכת כשבבטן התיבה מתגלים סכסוכים ונוסעים סמויים ועל נח ללמוד את הלקח שלו מן המסע - "צדיק אינו צריך להיות צודק כל הזמן, כי אם לרדוף אחר הצדק עבור האחרים".

 

מפיקות: מעיין צלנר, אורלי מויאל, כתיבה, בימוי והפקה מוסיקלית: ירון כפכפי.

 

לרכישת כרטיסים - הקליקו כאן!עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!