לקראת פסח מתעוררת בקרב משפחות רבות בארץ השאלה מה כדאי לחדש בבית השנה? האם להסתפק בניקיונות השגרתיים או אולי להגשים חלום ולשנות משהו מהותי יותר, למשל... להחליף מטבח?

מהפכת המטבחים של אל-גל

החלפת מטבח נתפסה עד היום כאתגר שכרוך בהוצאה כספית גדולה יחד עם שבועות רבים של לכלוך ובלגן. אבל מעכשיו - לא בהכרח.

 

חברת אל-גל, העוסקת מזה 26 שנה בתחום חדרי האמבטיה בארץ, נכנסה לאחרונה לקטגוריית המטבחים המודולאריים כשמטרתה להביא לשוק הישראלי מטבחים במחירים ברי השגה לכל משפחה ולכל זוג צעיר.

מטבחים מודולאריים הם מטבחים שמגיעים ביחידות בגדלים ובגוונים קבועים מראש, כשהיתרון שלהם מתבטא בכיס ובזמינות. מרגע ביצוע ההזמנה והמדידה, תוך 48 שעות המטבח של אל-גל כבר מורכב בבית הלקוח במחיר הנמוך בלפחות 10 אחוזים מזה שימצא אצל המתחרים!

מטבחי אל-גל מספקים ללקוח את האיכות הגבוהה ביותר, מאחר שהמטבחים עצמם מיוצרים על ידי חברת "אלגנס ויסטו" של חברת IMAB האיטלקית, כשהפרזול שלהם הוא של החברה הגרמנית HETTICH, איתה עובדות חברות המטבחים היוקרתיות בארץ ובעולם.

אגב, על אף שמטבחים מודולאריים מגיעים במגוון קבוע של גדלים וגוונים, כאשר יושבים עם המעצבים של אל-גל ועם המידות הדרושות מגוון העיצובים שניתן להגיע אליהם הוא גדול.

 

 

 

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

המטבחים המודולאריים של אל-גל לא רק יפים ומגיעים במגוון רחב של גוונים ומידות, אלא גם איכותיים ומיוצרים על ידי חברה איטלקית יוקרתית.

 

התרשמתי מאיכות הפרזול, טריקת הדלתות השקטה ותנועתן השקטה של המסילות של חברת HETTICH הגרמנית.

 

עוד אהבתי את העובדה שאל-גל חרטה על דגלה מדיניות של הענקת שירות ומתן מענה אנושי לכל לקוח, כך שמי שמתקשר לא מגיע לנתב שיחות אלא לאדם בשר ודם שמטפל בפנייתו.

 

מבחינת המחירים ידוע שמטבח מודולארי הוא זול ממטבח שמיוצר בהתאמה אישית, אבל אפילו בקטגוריה זו מתיימרת אל-גל להיות זולה בכ 10% לפחות מהמתחרים, והיא אף מעניקה 7 שנות אחריות למטבחיה.

 

אני, לפחות, השתכנעתי.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!