סבון כלים אקולוגי המבוסס על חומרי גלם מעולם הצומח ועכשיו בתוספת 40% חומר פעיל המאפשר ניקוי בידיים חשופות - נבדק דרמטולוגית לעור רגיש!

סבון כלים אקולוגי שלECOVER

חברת "אקוגרין דרך ירוקה" המשווקת בישראל את מוצרי הניקיון האקולוגיים של חברת אקובר ECOVER – , משיקה לקראת הפסח - הוא חג הניקיונות - את סבון הכלים האקולוגי ועכשיו בתוספת 40% חומר פעיל המועשר בתמצית צמחית של אלוורה ולימון וזאת מבלי להעלות את מחירו לצרכן.  

סבון הכלים וגם הבישום שלו מבוססים על חומרי גלם מתחדשים מעולם הצומח שמאפשרים ניקיון אמיתי ובטוח ללא חומרים אגרסיביים ומזיקים לאדם ולסביבה וזאת מבלי להתפשר על אפקטיביות סילוק שומן והברקת הכלים.  

הסבון נבדק דרמטולוגית ונמצא מתאים לעור רגיש תוך שהוא מפחית את הסיכון לתופעות אלרגיה וגירויי עור, הינו בטוח לאדם ולבני ביתו כמו גם לסביבה וכדור הארץ.

בזכות תוספת 40% חומר פעיל, סבון הכלים חסכוני ומרוכז יותר וכמות קטנה מספיקה לכיור מלא בכלים כאשר עוצמת הניקוי וההברקה שלו אף עולה על מוצרים רגילים מוכרים.

המוצר לא נוסה על בעלי חיים וארוז בבקבוק PLANTPLASTIC – העשוי מקנה סוכר ופלסטיק ממוחזר.

 

לפרטים נוספים: http://ecogreen.co.il

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

אצלנו בבית יש מנהג: בשבוע האחרון שלפני חג הפסח כולם, כולל הילדים, משתתפים בניקיונות.

 

לעיתים יש לי באמת התלבטות לגבי חומרי הניקוי שהילדים מבקשים להשתמש בהם. מצד אחד, הם רוצים להיות יעילים ולנקות היטב, ומצד שני אני לא רוצה לחשוף אותם לאדים ולחומרים מסוכנים.

 

מה עושים?

איזה כיף שקיימת חברה כמו "אקוגרין דרך ירוקה" שממציאה חומרים איכותיים, אפקטיביים וידידותיים גם לילדים וגם לסביבה!

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!