" />

חגיגת פורים שמחה לכל המשפחה בגן החיות התנ"כי - מופעי אשליות ואקרובטיקה מרהיבים, האכלות מודרכות, מסיבת ריקודים סוערת עם בובות ענק, ג'גלרים ולהקה שתנגן את שירי החג בסטייל ג'אז, משלוחי מנות מיוחדים עבור הקופים, סדנא ליצירת מסכות בצורות בעלי חיים ועוד...

פורים בגן החיות התנ

בגן החיות התנ"כי יקיימו במהלך חג הפורים חגיגה שמחה וצבעונית עם מופעים מיוחדים, מסיבת ריקודים פורימית לכל המשפחה, סדנה מיוחדת ליצירת מסכות וכמובן שגם בעלי החיים זוכים ליהנות מהחגיגות עם משלוחי מנות מיוחדים, מלאים בהפתעות מותאמות במיוחד עבורם.

 

בימים חמישי ושישי, האורחים בגן החיות יתקבלו בכניסה על ידי בובות ענק, הולכי קביים וג'אגלרים, אשר ילוו אותם אל מסיבת הריקודים התוססת שתתקיים ברחבת הכניסה.

 

על האווירה תהיה אחראית להקת ראש בראש שתדאג שאף איש או חיה לא יישאר עומד בעזרת ג'אז מקפיץ בסטייל ניו אורלינס, לצד שירי החג בעיבודים שעוד לא נשמעו. המסיבה תמשך בין השעות 10:00-13:00 ולאחריה יהיה ניתן לטייל בגן, ליהנות מהאכלות מודרכות של בעלי החיים ולהשתתף בסדנה מודרכת ליצירת מסכות של מגוון חיות הגן, שתתקיים ברצף בין השעות 10:30-14:30 (הסדנה בתשלום סמלי של 5 ₪).

 

כמו בכל שנה, גם בפורים הקרוב החיות יזכו לקחת חלק במסורת החג. פעמיים ביום, בשעות 11:00 ו-15:00 יהיה ניתן לחזות בחלוקת משלוחי מנות לקופים. משלוחי המנות יהיו מלאים כמובן באזני המן מקמח מלא, לצד שלל הפתעות נוספות כמו צימוקים, בוטנים ושוקולד חרובים. משלוחי המנות יהיו גם מאתגרים לפתיחה, כך שלקופים יהיה גם משחק עד שיחשפו את כל השלל שבפנים.

 

בכל יום יתקיימו גם הופעות מיוחדות באמפיתיאטרון בשני מחזורים בשעות 12:00 ו-13:00:

ביום ה (24.3) יתקיים המופע "לא להאמין" - מופע אשליות עוצר נשימה.

ביום ו (25.3) יופיע קרקס לוטו במופע מרהיב של ג'אגלינג ואקרובטיקה.

 

במהלך תענית אסתר שתתקיים ביום ד (23.3), יהיה ניתן ליהנות מרצף של האכלות מודרכות, אימון פילים על פי שיטה ייחודית המספקת לפילים איכות חיים גבוהה ומפגשים מודרכים עם בעלי חיים ידידותיים.

 

* כל האירועים מותנים במזג האוויר.

 

 

לפרטים נוספים: http://www.jerusalemzoo.org.il

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!