בחמת גדר שמחים להזמין את הציבור לקרנבל חגיגי ויוצא מגדר הרגיל לכל המשפחה בהשתתפות קפטן הוק, קרוקודיל דנדי ומנהל הקרקס, ועוד שלל דמויות מעולם האגדות. לכבוד פורים יערכו במקום סדנאות יצירה פורימיות, איפורי חיות, תחרות תחפושות ועוד.

קרנבל פורים בחמת גדר

חמת גדר מציעה מגוון ענק של אטרקציות לילדים ולכל המשפחה:

חוות התנינים של חמת גדר בה נמצאים מעל 200 תנינים ממינים שונים ומרחבי העולם. "מיני ספארי" בו גדלות עשרות חיות ועם פינת ליטוף, מופע תוכים מקסים וחממה טרופית עם ציפורים נדירות, אגם דיג בו ניתן לדוג דגים ולהכינם בשטח וכן לשוט בסירות פדלים, אתר עתיקות, וכמובן, אסור לשכוח את המעיינות התרמו-מינראליים בעלי הסגולות הרפואיות, מתחם שכולל בריכות רחבות לכל הגילים כולל מגלשת מים ספיראלית בגובה עשרה מטרים ועוד.

 

ובחג פורים יתקיים במקום קרנבל פורים מיוחד!

בתוכנית: קרוקודיל דנדי המגיע לראשונה לחמת גדר ומגלה עולם תנינים חדש. כמומחה לתנינים הוא ייצור עם הילדים רעשן תנינים, יסביר על סוגי התנינים ועל השפעת הרעשן עליהם, בנוסף, מנהל הקרקס יתארח בפארק ויזמין את האורחים להשתתף בתחרות התחפושות הגדולה (נושאת פרסים) בחיפוש הכישרון או הדמות המקורית הבאה לקרקס שלו, ועוד. בסדנת איפור תאפר את הקהל מאפרת מקצועית באיפור פורימי - איפורי חיות הקשורות לחמת גדר כתנין, נחש, חוטמן, ועוד.

כמו כן, בכל שעה עגולה, יצא קפטן הוק, יחד עם הילדים למסע היתולי בחמת גדר, בו ישלב סיפורים משעשעים ובדיחות מהן צוחקים בדמעות תנין.

 

הפעילות תתקיים בימים חמישי-שישי 24-25/3, בין השעות: 10:00-16:00.

 

לפרטים נוספים: http://hamat-gader.com

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!