מהלך ייעודי לגילאי הגן (3-6), בפיקוחו של מכון אדלר, אשר פותח במשך למעלה משנה בהתאם לתכנית הלימודים של משרד החינוך, במטרה להקביל לראשונה בישראל את תכני הטלוויזיה לילדי הגיל הרך עם עולמות התוכן בגנים.

מדובר בקטגוריה ייחודית שתעלה בyes ב- 1/3/16, ובה למעלה מאלף תכנים חדשים, כולל מאות סדרות מדוברות מבתי ההפקה הגדולים בעולם לגילאי הפרה-סקול, לצד 12 הפקות מקור ישראליות, שיופיעו בממשק חדש שפותח ועוצב בהדרכת פסיכולוגים על מנת שיתאים לילדים בגיל הרך.

 

הקטגוריה החדשה, "yes עם מי לגדול", תכלול 12 ספריות המחולקות ומותאמות לנושאים הנלמדים בגנים וביניהן: לימוד חשבון ומספרים, שפה ואותיות,ABC  לילדים – לימוד השפה האנגלית, טבע ובעלי חיים, כישורי חיים, חגים ומועדים, "בית ספר להורים מפי מומחי אדלר" - הרצאות להורים, ועוד.

בין התכנים החדשים בקטגוריה נמצאת הפקת המקור "סוד הגן של תמר", בכיכובה של "הגננת הטלוויזיונית", שתציג חוויית צפייה מעשירה לילדי הגן ולהוריהם סביב תכנית הלימודים השנתית בגני הילדים.

 

את "yes עם מי לגדול" מלווה סדרת אפליקציות לימודיות חינמיות לסמארטפונים ולטאבלטים שפותחו במיוחד לגילאי הפרי סקול, בעזרת האפליקציה הראשונה "yes עם מי לגדול – לומדים מספרים" הילדים יוכלו לתרגל בצורה חווייתית את נושאי החשבון השונים באמצעות משחק המתרחש כולו בתוך ספר תלת מימד בסביבת הגן.

 

לעמוד הפייסבוק - yes עם מי לגדול

 


עוד באותו נושא

רעיונות לימי הולדת - מתנפחים להשכרה

מתנפחים להשכרה – עבור כל אירוע כייפי לילדה ולילד

קיימת אטרקציה אחת שרוב הילדים אוהבים: מתקנים מתנפחים.

הסוד של מיה

חופש, בחוץ לח ולוהט, בבית הילדים מטפסים על הקירות - מה עושים?

התגובות שלכם ...

חוות דעת

אני אוהבת לראות חברות מסחריות שמתקדמות עם הזמן ומוצאות בכל פעם עבור הלקוחות שלהן את הדבר הבא.

 

האמת, לא חשבתי שיכול להיות דבר כזה בתחום הטלויזיה בכבלים, במיוחד לא כיום כשכל בית מחובר לאינטרנט וכל פעוט נולד עם מקלדת ועכבר ביד.

 

והנה באה yes והצליחה להפתיע אותי.

וזה לא שהיה חסר משהו בערוץ baby הישן והטוב, אבל בכל זאת, עולם שלם עם למעלה מ 1,000 תכנים לימודיים לפעוטות, מקביל לתוכנית הלימודים של משרד החינוך ובשיתוף עם מכון אדלר שמוסיפים לערוץ גם הרצאות להורים, וכל זה לגמרי בחינם - כל הכבוד!

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?