סדרה חדשה לילדים ב-HOT VOD Young מאת יוצרי "חיפזון וזהירון" מספרת את קורותיה של להקת חרקים מדליקה. שווה צפייה.

"הבאגיס" –סדרה חדשה שתעשה לכם שמח

יוצרי סדרת הילדים האהובה "חיפזון וזהירון" השיקו בימים אלה את הלהיט החדש, "הבאגיס", סדרה חדשה לילדים ולכל המשפחה, שהחלה משודרת ב-HOT VOD Young. את הסדרה כתבה הסופרת והיוצרת מאיה גוזלי, אשר כתבה את חיפזון וזהירון. 

 

הסדרה, הכוללת עשרה פרקים, מספרת את קורותיה של להקת חרקים מדליקה בשם "הבאגיס", בהם חברים - שון (העכבישון), ברוס (הצרצר), פרלה (החיפושית) וגקו (המקק), המתמודדים לאורך הסדרה עם שלל אירועים והפתעות של "יצורי המכולת" ועוד. "הבאגיס" היא מלת קסם אותה המציאה פרלה החיפושית בילדותה – כשמשהו לא נעים קורה, או שסתם עולה מחשבה רעה... צריך פשוט לעצום את העיניים וללחוש "באגיס" והכול מסתדר.

 

הסדרה צבעונית ושמחה, הכוללת תפאורה ותלבושות מרהיבות ושירים מקוריים - קצביים ושמחים בסגנון פופ. קורות הלהקה לאורך פרקי הסדרה משלבים סיפורים מרגשים ומסרים חינוכיים, כגון - תחשוב טוב - יהיה טוב, קבלת האחר, הישגיות, הגשמת חלום, חברות טובה ועוד.

 

לצפייה בפרק הראשון:

 

כתיבה ותסריט: מאיה גוזלי, במאי – עופר שפריר, לחנים: חיים גוזלי, עיבודים והפקה מוסיקלית: חזי שקד. משתתפים: שירלי לילו, שגיא לוי, רמי ציון, מתן קליגר, מאיה בכובסקי, דודי גזית, יניב סוויסה, גבי עמרני. משתתפים נוספים: יפעה מימון הרקט, רונה בקרמן, שיפי אלוני, מורן מלכה.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

על אף שאין לנו בבית כבלים לא יס ולא הוט סיון שלי מכירה את זהירון וחיפזון והDVD שלהם צבר שעות רבות במחשב בסלון אצלנו, ולא בלי סיבה. הם מצחיקים, הם חביבים, והם מלמדים אותה ערכים וזהירות בדרכים.

 

לאחר שצפיתי בפרק הראשון של ה"באגיס" אני משוכנעת שגם הסדרה החדשה פרי עטה של מאיה גוזלי תהיה משובחת באותה המידה, וכבר מחכה לצאתו של ה DVD!

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!