חוגלה קימברלי משיקה חיתול חדש: חיתול רך ונושם המעניק אקסטרה הגנה לעור התינוק.

האגיס Extra Care

חוגלה קימברלי משיקה, תחת המותג האגיס, חיתול סופר פרימיום חדש - Huggies Extra Care, אשר יוצע למכירה לצד חיתולי האגיס Freedom dry הותיקים והמוכרים.

 

החיתול החדש, לדברי היצרן, מביא עימו פריצת דרך נוספת ומשמעותית בשמירה על עור תינוק והינו החיתול הטוב ביותר של האגיס עד כה. הוא פותח במשך מספר שנים על ידי מחלקת המחקר והפיתוח של חוגלה קימברלי בשיתוף עם מעבדות קימברלי קלארק העולמית.

 

האגיס Extra Care מעניק את הפתרון האולטימטיבי בטיפוח, הגנה ושמירה על עורו העדין של התינוק ולשם כך יוצרו עבור החיתול החדש מעטפת חיצונית, אוורירית וייחודית המאפשרת לעור התינוק "לנשום" ושכבה פנימית חדשה, רכה ומפנקת להגנה מושלמת על העור.

 

בנוסף, חיתול Huggies Extra Care מגיע עם טכנולוגיית ה- Quick Dry הקיימת גם ב- Freedom dry והמאפשרת שמירה על עור התינוק יבש ומותנית רכה גמישה הייחודית רק להאגיס להתאמה מרבית לגוף התינוק.

 

לאור כל השיפורים בחיתול החדש, הכוללים בין השאר גם חומרי גלם מתקדמים, תשווק סדרת האגיס  Extra Careלצרכנים ברמת מחיר גבוהה יותר בהשוואה לסדרות הקודמות.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

עוד לא חלפה שנה מאז שחוגלה-קימברלי השיקו את חיתולי האגיס פרידום דריי והם כבר משיקים סוג חדש של חיתולים, הנקראיםHuggies Extra Care  והמיועדים לתינוקות חשובים במיוחד, V.I.B – very important babies…

 

לפני מספר ימים נכחתי בהשקתו של החיתול החדש, הנה כל מה שלמדתי עליו שם:

השקת חיתול חדש של האגיס: לתינוקות "VIB"

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!