הרצאה פעילה להורים בנושא הקניית הרגלי קניה נבונים במשפחה בהנחיית דבי קצב, יועצת לכלכלת המשפחה. יום שלישי, 3 בנובמבר, בשעה 20.00 במסגרת "שלישי נשי" - בר קפה מקס קניון ערים כפר-סבא.

"אמא תקני לי..." הקניית הרגלי קניה נבונים במשפחה

הרצאה פעילה עבור הורים התוהים כיצד להתמודד עם בקשות הקנייה של הילדים, בתוך עולם השפע הסובב אותנו ועם ההוצאות הרבות הקשורות לילדים, הורים המעוניינים שילדיהם יקבלו בסיס טוב להתנהלות כלכלית נבונה בעתיד.

 

רעיונות, טיפים ושיטות להכנסת העולם הכלכלי והתנהלות צרכנית נבונה לשיח המשפחתי, החל מהגיל שבו הילדים מתחילים לדרוש "תקנו לי!" - כל זאת בצורה אפקטיבית, בריאה, שפויה ו...כיפית!

 

ההרצאה תתקיים בבר קפה בשעה 20:00, יש להירשם מראש במשרדי ההנהלה 09-7677788.

 

דבי קצב, יועצת לכלכלת המשפחה, תומכת בהתנהלות הכלכלית המשפחתית: כיצד להתנהל עם תקציב המשפחתי, תכנון לחיסכון, פוליסות ביטוח ועוד.

 

לדברי דבי קצב: " השילוב של הכשרתי כיועצת כלכלית עם היותי אמא לילדים קטנים, הפגיש אותי עם השגעת הקשורה להוצאות הרבות של הורים על ילדים, בנוסף לסכומים הגדולים שהורים מוציאים על הטיפול השוטף בילדים (משפחתון, גן, צהרון, מטפלת, בייביסיטר, תשלומי הורים, ועד כיתה) ועם סכומים שהם מוציאים בגלל לחץ חברתי, כפיצוי על חסך בילדות של ההורים, בגלל רגשות אשמה על היעדרות מהבית – מתנות, גאדטים, ימי הולדת, חופשות, חוגים, בילויים, מזון, דמי כיס ועוד. התנהלות זו אינה בריאה לא לכיס המשפחתי ובטח שלא לילדים, במיוחד לחייהם בהמשך כבוגרים".

 

בהרצאה נדגים כיצד חושפים את הילדים למנהגים אחרים והדרך להתנהלות עם דמי כיס בגילאים שונים, לדרכים כיפיות לדבר עם ילדים על כסף מבלי להיכנס לריבים (משחקים, לוחות, שיתוף, מוזיאונים, אתרי אינטרנט ועוד), לחשיבות של עידוד הילדים ליזום ולעבוד מגיל צעיר, להשוואת מחירים ומוצרים לפני קנייה, לחסוך, דחיית סיפוקים.

 

הכניסה חופשית הרשמה מראש בטלפון – 09-7677788.

 

לפרטים: http://www.max-arim.co.il

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!