סדנאות ליווי התפתחותי, מתחם מוזיקלי המותאם לתינוקות, סדנאות תקשורת לכל המשפחה וצילומי הריון - כל אלו ועוד בפסטיבל מיוחד בקניון כפר סבא הירוקה.

בייבי של פסטיבל

קניון כפר סבא הירוקה ממשיך להוביל את פעילות חיי הקהילה הצעירה והתוססת של תושבי השרון והשכונות הירוקות בכפר סבא, ויקיים בין התאריכים 26-28.10 את פסטיבל "בייבי" המיוחד והמותאם למשפחות צעירות.

 

במסגרת הפסטיבל יתקיימו בשעות הבוקר ואחרי הצהריים הפעלות וסדנאות כגון: מתחמי התפתחות לתינוקות בשיטת "צעד ראשון", סדנאות הדרכת הורות עם כלים מעולם המשחק לפעוטות ואף לבוגרים יותר, מתחם גימבורי לפעוטות, צילומי נשים הריוניות ואימהות צעירות, מגוון דוכני מכירה של בגדים תינוקות, אקססורייז לחדרי תינוקות ועוד.

 

בנוסף, בסמוך לתחילתו של הפסטיבל יהיה ניתן להירשם לאפליקציה ייעודית בדף הפייסבוק של קניון כפר סבא הירוקה ולכתוב את שם וגיל התינוק, בכדי לקבל במהלך הפסטיבל בגד גוף שמי עבורו וללא תשלום.

 

להלן פרטי פעילויות הפסטיבל:

מתחם "צעד ראשון"

סדנאות ליווי התפתחותי לתינוקות בשיטת "צעד ראשון" – הסדנאות מקנות ידע וכלים להתפתחות מוטורית וחושית תקינה של התינוק. מדריכת צעד ראשון תיפגש עם קהל המבקרים באופן אישי למתן כלים ומענה להתמודדות עם נושאים שונים בתחום התפתחות התינוק, התמודדות עם בכי, כאבי בטן וגזים, שכיבה על הבטן, הרמת ראש, זחילה, התהפכות וכדומה.

שעות פעילות: 10:30-12:30; 16:30-18:30.

 

מתחם מוסיקה לטף

מפגשי בוקר של הורים ותינוקות בהנחיית מורה מקצועית, מנחת סדנאות מנוסה. במפגשים נשיר, נרקוד וננגן במגוון כלים ואביזרים במטרה לשתף את הרך לעולם הצלילים בדרך של חוויה משותפת.

שעות פעילות: בוקר – 10:30-12:30.

 

מתחם "פשוט לשתף"

הסדנה מציגה את השיתוף ככלי בהורות לבניית בסיס לתקשורת עם הילדים ולחיזוק הקשר איתם. כמו כן, מאפשרת אימון בשיתוף באמצעות משחק ככלי עזר ליצירת פלטפורמה לשיתוף במשפחה. בשעות אחר הצהריים תתקיים הפעילות לאימהות לילדים בגילאי 4-10 המעוניינות בהרחבת ארגז הכלים בהורות.

שעות הפעילות: 10:30-12:00; 16:30-18:00.

 

מתחם חווייתי גימבורי לפעוטות

שעות פעילות: 10:00-18:00

 

"קראוון הבייבי"

סטודיו לצילום הריון ומשפחה וחלוקת מתנות – בגדי גוף. צוות סטודיו "עדשה קסומה" יצלם הריוניות ובני זוגן, אמהות ותינוקות. בתוך הקרוון הוורוד, שיעוצב לטובת האירוע - התמונה בחינם.

שעות פעילות: 10:00-18:00.

 

מתחם צפייה ערוץ "לולי"

מתחם הקרנה של לולי – במתחם נארח את "לולי" (הבובה) וקהל המבקרים יצטלם איתו במהלך כל שעות פעילות הפסטיבל.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!