הפניננג פעילויות והופעות לכל המשפחה בחול המועד סוכות במתחם הסינמה סיטי בירושלים - הכניסה חינם! לאורחי המתחם - חניה חינם בחניון הלאום!

פעילויות סוכות בסינמה סיטי ירושלים

סינמה סיטי בירושלים תקיים בימי חול המועד סוכות (29.9-1.10 ו-6.10 ) בין השעות 10:00 – 19:00 הפנינג עם מגוון פעילויות לילדים ולכל המשפחה על גג המתחם.

 

הפעילות תכלול מתנפחים, פעילויות יצירה מגוונות, עמדות איפור, קעקועים ובנוסף, מידי יום (בימים 29.9-1.10) בשעה 17:00 תתקיים הופעה לכל המשפחה במתחם:

29.9 "שירים שאהבנו" - מופע מוסיקלי קסום וסוחף לכל המשפחה עם כל הריקודים ושירי הילדות הנפלאים שכולנו אוהבים. אמנון ותמר יוצאים להביא מהמכולת מצרכים, אך בכסף שקיבלו הם קונים ממתקים. בעזרת שירי הילדים האהובים הם לומדים יחד עם כל הילדים לספר את האמת עם הרבה חיוכים, ריקודים ומשחקים.

 

30.9 "שלומית בונה סוכה" –שלומית המקסימה לומדת היום לבנות סוכה מחכה לדודתה שמתבלבלת בלי סיבה לבסוף היא מבינה שעם עזרת הילדים והמון שירים לבנות סוכה זה כיף חיים!

 

1.10 "צייר לי כבשה "- הצגה סוחפת וקסומה לילדים ולהורים בהשראת שירי הכבש השישה עשר. אריאלה וגיורא הם זוג חברים שאת כל זמנם ביחד מבלים. גיורא רוצה לגלות סוד לאריאלה אך מאיפה יעזור אומץ? דרך השירים המופלאים  של יהונתן גפן – "גן סגור, "אני אוהב שוקולד, "איך שיר נולד" ועוד מצליח לומר לאריאלה את שעל ליבו.

 

הכניסה למגוון הפעילויות ללא תשלום!

חג שמח!!

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!