סוכה על גב גמל, סוכה שגובהה כמגדל, אחרת על עץ תלויה ואפילו אחת על גבי סירה בתערוכת הסוכות בפארק נאות קדומים כל זאת לצד הצגות, סיפורים ויצירות ב-2 מסלולי טיול בשטח הפארק וגם: מערכת בחירות לבחירת הראוי ביותר מבין ארבעת המינים...

תערוכת סוכות בפארק נאות קדומים

מופעים מיוחדים לכל המשפחה עם משה דץ והכבשה שושנה, מופע קסמים מהפנט, הופעת סטנדאפ ועוד... 29/9-1/10, חול המועד סוכות, בפארק נאות קדומים.

 

בפארק התנ"כי נאות קדומים, מוצגת תערוכת סוכות מרתקת בה פוגשים סוכה שטה הממוקמת על סירה, סוכה זעירה, סוכת ענק בגובה מעל 10 מטרים, סוכה שממוקמת על גג סוכה אחרת, ואפילו סוכה על גב גמל.

כל הסוכות בתערוכה נבנו על פי תיאורים מהמשנה, ומסבירים על סוכות כשרות ושאינן כשרות.

 

המבקרים ייהנו במהלך החג מבחירה בין שני מסלולי טיול מרתקים בנופי הפארק הקסומים, הכוללים ביקור בתערוכת הסוכות, לצד שני מופעים מיוחדים, שיוצגו במשך כל ימי הפעילות מספר פעמים ביום:

מופע להטוטים ואקרובטיקה מסעיר ומשעשע בשם "ככה לא בונים סוכה" המציג את הניסיונות הכושלים של קבוצת לוליינים לבנות סוכה, והצגה מקסימה בשם "סיפורו של נקדימון בן גוריון" שבה גם נהנים וגם יוצאים עם מסר חשוב בדבר כיצד אדם אחד עם לב טוב יכול לעזור לכלל.

 

המסלול הקצר, באורך 1 ק"מ, כולל חיבור לצד היצירתי של המבקרים במתחם יצירה חופשית המכיל חומרים המגיעים מן הטבע, ביקור בגורן קדומה שבה מתנסים במלאכת החקלאות בתקופת התנ"ך, ומפגש עם שמרית "שומרת הבור" שתציג את סיפור חייה הסוער, ותכין את הילדים לעונת הגשמים הקרובה עם טיפים מוצלחים.

 

המסלול הארוך, באורך 2 ק"מ, כולל את תחנות המסלול הקצר, בתוספת ביקור בבית בד משוחזר, שם יוצגו קורות חייו של עץ הזית, שיטות המסיק העתיקות ועל משמעות ראשית המסיק, ולסיום מגיעים אל סוכת העומר לחגיגה דמוקרטית בהצגה "ארבעת המינים – הסיפור האמיתי" כל אחד מארבעת המינים יציג את עצמו והקהל יצביע מי הראוי מכולם.

 

כחלק מהביקור בפארק בימי החג, המבקרים ייהנו גם ממופעים מיוחדים לכל המשפחה, החושפים את עולם הקסמים למבקרים, מראים את חוש ההומור של הבובות ומפגישים את הקטנים עם המופע המצליח של משה דץ והכבשה שושנה.

 

בכל יום מימי החג יתקיים מופע שונה:

29.9 מופע הקסמים המרתק "לחשוף את הקסמים"

30.9 מופע הסטנדאפ "הבובה המדוברת" ומופע תיאטרון הבובות "בוביני"

1.10 מופע חגיגי של משה דץ והכבשה שושנה

 

חוויות בסוכות בפארק נאות קדומים, חול המועד סוכות 29-1.10.15

 

 

לפרטים נוספים: 08-9770770 ובאתר: www.n-k.org.il

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!