קפה טורקי עלית מזמין אתכם לדווש, רק יותר טוב, עם עמותת אתגרים הפועלת מזה 19 שנים לקידום ושילוב חברתי של ילדים, בני נוער ובוגרים עם מוגבלות באמצעות פעילות ספורט אתגרי.

לדווש, רק יותר טוב

קפה טורקי עלית ועמותת אתגרים יובילו השנה את סובב טורקי עלית תל אביב 2015, וישתמשו בבמה המרכזית והמשמעותית של אירוע האופניים הגדול בישראל על מנת לחשוף ולחזק את פעילותה של העמותה בקרב הקהל הרחב.

 

במסגרת הפעילות המשותפת של קפה טורקי עלית ועמותת אתגרים, תיבנה במה גדולה בכיכר רבין ועליה יהיו כמה זוגות אופניים, המחוברים למסך שסוכם את כל סיבובי הגלגלים.

 

באי הכיכר יוזמנו לרכוב על האופניים ולצבור כוסות קפה וירטואליות, שיתורגמו בהמשך למפגשי רכיבה חווייתיים שמציעה עמותת אתגרים, במימון קפה טורקי עלית.

 

ככל שמדוושים יותר, תורמים יותר.

 

בנוסף, יוכלו העוברים והשבים להתנסות ברכיבה על אופני יד, כמו חלק מהרוכבים עם עמותת אתגרים.

 

המתחם כולו יהיה נגיש לבעלי מוגבלויות.

 

כולם מוזמנים להשתתף, לדווש או לעודד, ובכך לחזק את עמותת אתגרים.

 

כבכל שנה, ייערך בכיכר רבין ת"א הפנינג מקדים לרוכבים (בימים ג 29.9, 16:00-21:00, ד-ה 30.9-1.10 10:00-21:00), שבו יחולקו ערכות לרוכבים ותתקיים הפעילות המשותפת של קפה טורקי עלית עם עמותת אתגרים.

 

קפה טורקי עלית לוקח חסות על סובב תל אביב מזה שלוש שנים, במסגרת מאמצי המותג לעודד פעילות גופנית, כחלק משמירה על אורח חיים בריא. במסגרת פעילות זו, הושקה בשנה האחרונה האפליקציה ZUZU, מאמן וירטואלי אישי בעברית, הזמינה להורדה באפסטור ובגוגל פליי.

 

"סובב טורקי עלית" תל אביב-יפו 2015, אירוע האופניים הגדול בישראל, יתקיים השנה בחול המועד סוכות, יום ו 2.10.15, כאשר עשרות אלפי רוכבי אופניים יקיפו בפעם השביעית את תל אביב-יפו, ביום שהוא כולו חגיגה של כלי הרכב הסביבתי ואורח חיים בריא וספורטיבי, בחסות "קפה טורקי עלית".

 

כבכל שנה, ייערך בכיכר רבין ת"א הפנינג מקדים לרוכבים (בימים ג 29.9, 16:00-21:00, ד-ה 30.9-1.10 10:00-21:00), שבו יחולקו ערכות לרוכבים ותתקיים הפעילות המשותפת של קפה טורקי עלית עם עמותת אתגרים.

 

לפרטים נוספים: https://www.sovevtlv.org.il/MenuDefault.aspx?id=42

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!