30 נגנים וסולנים של התזמורת האנדלוסית הישראלית יתארחו לראשונה לקונצרט פיוטים וסליחות לכל המשפחה "אדון הסליחות", "אל נורא עלילה", "עננו אבינו", "שמע קולי" ועוד... מנצחת: סיון אלבו-בן חור, יועץ מוסיקלי: יורם אזולאי.

אדון הסליחות בשרונה

יום חמישי, 10.9.15 בשעה 20:00 ברחבה המרכזית – שרונה תל-אביב.

הכניסה חופשית!!

 

שרונה תל-אביב מארחת לראשונה בין בתי הטמפלרים את התזמורת האנדלוסית הישראלית אשדוד, לערב מיוחד במינו, קונצרט מלא שיוקדש לסליחות ופיוטים.

 

הקונצרט בהשתתפות תזמורת בהרכב של 30 נגנים שינגנו תחת כיפת השמיים, אליהם יתלוו סולנים עם שירה בהשראת חגי תשרי והשנה החדשה.

 

"פעמים רבות סוד קסמו של קונצרט הוא במקום התרחשותו. קונצרט סליחות בלב תל אביב, בין בתיה הציוריים של המושבה הטמפלרית שרונה, יחד עם צלילי המוסיקה האנדלוסית, פיוטי הסליחות ואווירת החגים הכל כך ישראלית - כל אלה מבטיחים ערב של קסם", מדברי יעקב בן סימון, מנכ״ל התזמורת האנדלוסית הישראלית ואיריס ראור ברץ מנכ"לית שרונה.

 

בתוכנית האמנותית פיוטים מוכרים כמו: אדון הסליחות, אל נורא עלילה, עננו אבינו, שמע קולי, לך אלי, בן אדם מה לך נרדם ועוד, וכן שירים נוספים המתאימים לתוכנית. כל השירים יזכו לעיבוד תזמורתי שיעניק לקהל חוויה מוסיקלית מלאת עוצמה.

 

הקונצרט פתוח לקהל ומיועד לכל המשפחה. מדובר באירוע מוסיקלי המורכב ממסורת בת מאות שנים.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!