למצבי חסר שקט, מתח וקשיי שינה, להקניית תחושת רוגע ונינוחות ליום או ללילה. מועשר בתמצית צמח המליסה המסייע בתגבור יכולות קוגניטיביות, בשיפור הזיכרון והלמידה ובתהליכים המתרחשים באופן טבעי, עם הפחתת מקדם הלחץ והחרדה.

סיומו של החופש והחזרה למסגרת מעוררת חוסר שקט ומתח בכל גיל ובמיוחד בקרב פעוטות וילדים צעירים. חלקם חשים קושי להיפרד מהוריהם עם כניסתם למסגרת חדשה, חלקם חרדים מעצם שנתם הראשונה ללימודים, חלקם שינו את מקום מגוריהם והמסגרת החברתית חדשה להם ועוד...

 

לעיתים חששות אלה באים לכדי ביטוי בקשיי הרדמות ושינה, בשינויים בדפוסי אכילה ועד עיסוק אובססיבי בנושא - אם בשאלות חוזרות ונשנות, בדיקת חוזרת של הציוד (לבית הספר או לגן) ועוד.  

 

במיוחד לשם כך משיקה חברת "הדס" את "רגיעון סירופ" לפעוטות וילדים, ליום וללילה - מיצוי נוזלי מבוסס צמחי מרפא.

 

רגיעון סירופ הינו מוצר נוסף, בסדרת "רגיעון" של הדס, הכוללת בין היתר טבליות רגיעון יום ולילה לבוגרים וטיפות רגיעון.

 

רגיעון סירופ לפעוטות וילדים, מיועד לסייע במצבי חסר שקט, מתח ועד קשיי שינה ולהקנות תחושת רוגע ונינוחות גם במהלך היום.

 

רגיעון סירופ מבוסס על צמחי מרפא המשרים רוגע, אינו מטשטש ומרדים ואינו פוגע בתפקוד היומי. טעמו המתקתק - פירותי, נובע מהיותו בין היתר, מבוסס על פרי הפסיפלורה המוכר ביכולתו להרגיע ולהפחית לחץ ומתח ולסייע במצב של נדודי שינה.

 

בנוסף, מועשר "רגיעון סירופ" בתמצית צמח המליסה - המוכר כמרגיע וכמסייע בתגבור היכולות קוגניטיביות, בשיפור הזיכרון והלמידה - תהליכים המתרחשים גם באופן טבעי, עם הפחתת מקדם הלחץ והחרדה.

 

צמח הכשותונית מסייע בהרגעת מערכת העיכול, הרגישה למצבי מתח וחרדה.

 

רגיעון סירופ מתאים גם לבני נוער ובוגרים המתקשים בבליעת כמוסות.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?