ערוץ הופ! ממשיך לרענן בתכנים אהובים ואיכותיים ומביא את יובל המבולבל, כוכב הילדים של ישראל, בעונה חדשה, רביעית, לסדרה המוכרת המשודרת בלעדית בערוץ. הסדרה תשודר החל מה- 16 לאוגוסט 2015, ימים א-ד בשעות: 6:40, 18:40 בערוץ הופ!

מר עגבניה! - הרפתקה מזמן אחר

יובל המבולבל, שהנו גם מר עגבניה, הוא מעין "גיבור על" שיוצא למשימות מיוחדות ועוזר לפתור כל בעיה. למר עגבניה ישנה דרך מיוחדת לפתור בעיות והוא עושה זאת בהומור תוך שהוא מסתיר את זהותו האמיתית.

 

בעונה הרביעית של הסדרה המצליחה נוסע פרופסור פוקס למסע בזמן ואולם, יובל המבולבל לא נשאר לבד במעבדה: הפרופסור השאיר לו הפתעה, את ריבי הרובוטית שיודעת הכל על הכל!

 

בכל פרק בסדרה, שולח פרופסור פוקס הודעה ומזמין את מר עגבניה לבוא לעזרה. ריבי הרובוטית מסייעת, כמובן, ליובל להפוך למר עגבניה ולצאת למשימות בתקופות שונות בעבר כדי לפגוש ולעזור בכל פעם לדמות אחרת: איתי הספורטאי ביוון העתיקה, סינג א סונג בסין הקיסרית, ינאי החשמונאי בתקופת החשמונאים, לוסי לאסו במערב הפרוע וגנרל בונז'ור במאה השמונה עשרה בצרפת ועוד.

 

הסדרה צולמה בשלל אתרים בישראל, שכל אחד מהם עוצב במיוחד כך שישקף את המסע בזמן של מר עגבניה ואת המפגש עם דמות מהעבר.

 

מיניסייט חדש למר עגבנייה באתר הופ!

לכבוד העונה החדשה העלה אתר הופ! מיניסייט עשיר של מר עגבנייה עם משחק חדש המבוסס על העונה "הרפתקה מזמן אחר" וכן משחקי יצירה נוספים, דפי צביעה, קטעי וידיאו עם הפרקים החדשים, והכל חינם באתר ובאפליקציית ערוץ הופ! באייפון ובאייפד.

 

לפרטים נוספים: www.hop.co.il

ערוץ הופ! ערוץ 77 ב-HOT, וערוץ 82 ב-yes.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

אני מודה, שיובל המבולבל הוא דווקא אחד מגיבורי הילדים האהובים עלי.

 

יובל המבולבל, על אף הקול הצרוד והמילים המוזרות לפעמים, מביא בתוכניות שלו מסר חינוכי של אהבת השונה, של אחד שמאמין בעצמו ומתמיד בדרך שלו גם אם היא רצופת אתגרים - ובסוף מצליח, ושל אדם שנכון תמיד לעזור לזולת ולא חושב איך הוא נראה בדרך.

 

וכך, לדעתי, נראה גיבור אמיתי.

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!