תמונות מההריון מאפשרות לכם לחזור לרגעים מרגשים וחד פעמיים ומאפשרות לכם להראות לילדכם כיצד נראו בתוך הבטן כשעוד היו בוטן קטן.

צילומי הריון - מתנה לכל החיים

תהליך ההריון הוא לא קל, לא פשוט, מתיש, טומן בתוכו קשיים מורכבים וכמובן שינויים פיזיים ומנטאליים לא מבוטלים עבור שני בני הזוג. המתנה הגדולה ביותר מגיעה בסוף התהליך, שבו נולד האוצר שכל כך חיכיתם וציפיתם לו ולפתע כל תשעת החודשים המייגעים נראים כמו כייף אחד גדול. לידה היא אירוע מרגש שקשה, ואולי אפילו בלתי אפשרי להסביר במילים. גם עבור מי שכבר עברה לידה אחת או שתיים.

 

צילומי הריון מאפשרים לכם לחזור לרגעים המרגשים הללו בכל זמן שתרצו, בעתיד תוכלו להראות לילד או הילדה שלכם כיצד הם נראו בתוך הבטן כאשר עוד היו בוטן קטן ואפשרו לעצמכם מתנה לכל החיים.

 

צילומי הריון - לאנשים אמיצים ופתוחים

בואו נאמר את האמת - צילומי הריון לא מתאימים לכל אחד ואחת. אנשים לא תמיד אוהבים שנכנסים להם לפרטיות או לחיים האישיים ולא כל הזוגות מעוניינים שצלם או צלמת ילוו אותם במהלך התקופה הארוכה והכואבת. אישה בתקופת ההריון אינה תמיד רגועה או סבלנית כפי שהיא ביום יום, ולכן יש גם נשים רבות שמעדיפות שכמה שפחות אנשים יראו אותן בסיטואציה הזו.

עם זאת, ישנם זוגות רבים שהפתיחות שלהם מאפשרת חוויה שלא ניתן להסביר במילים, חוויה מיוחדת שמקנה להם תיעוד נדיר לאירוע המשמעותי ביותר בחייהם.

 

צילומי הריון הם משהו שיישאר איתכם לעולמים, אתם תשמרו את התמונות לתמיד ואף פעם לא יימאס לכם להסתכל ולראות כיצד אתם וכיצד האוצר שלכם נראה בתוך הבטן באותם הרגעים. בני זוג המחליטים כן לפתוח את הדלתות לעולם הפרטי שלהם הם אנשים שלא פוחדים לחשוף את עצמם, הם פתוחים מאוד במחשבה שלהם וככאלה הם מרוויחים מזכרת שבלתי אפשרי להסביר במילים עד כמה היא מדהימה.

 

צילומי הריון - אתם הכי יפים שאתם ביחד

כפי שכבר ציינו, תשעת החודשים המלווים את תקופת ההריון אינם קלים והם כרוכים בציפייה לא פשוטה ובמצבים של עצבים ולחץ. צילומי הריון מאפשרים לכם קצת להתנתק מכל הלחץ מסביב, להתרחק מעט מכל המחשבות וליהנות מיום חוויתי שהוא רק שלכם.

אומנם האישה היא זו שנושאת ברחמה את העובר, אבל גם הגבר הוא חלק בלתי נפרד מתהליך ההריון וביחד בני הזוג עוברים סיטואציות חדשות ומאתגרות. ביום הצילומים אתם חוזרים לרגעים שבהם רק אתם ביחד, מצטלמים ביחד בכל מקום שתבחרו וכמובן מסדרים לעצמכם זכרון מתוק לימים, החודשים והשנים הבאות. צילומי הריון עוזרים לכם לרגיש טוב עם עצמכם, טוב עם הגוף שלכם וטוב עם כל התהליך שאתם עוברים שאומנם בסופו תקבלו את כל מה שחלמתם עליו אבל במהלכו הוא לא פשוט ומורכב מאוד.

 

 

המאמר מוגש באדיבות ויקטוריה מנשירוב – צלמת הריון


עוד באותו נושא

כיצד לבחור נכון בגדי הריון?

בגדי הריון לא פוסחים על אף הריון, ובשנים האחרונות הם הופכים יותר ויותר מותאמים להריון, לאופנה והם אפילו מלאים בסטייל. אז איך תבחרי את בגדי ההריון המושלמים עבורך? המשיכי לקרוא.

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!