" />

ב"טרמינל" מעלית הזמן, ניתן לבחור מסע רב חושי בתלת מימד ליעד אחד ממבחר מסעות ליעדים מרתקים. בין המסעות, מסעות גיאוגרפיים, תרבותיים, היסטוריים, מדעיים ואפילו מסעות בזמן.

בילוי שבועות ב"טרמינל" - מעלית הזמן ירושלים

כל מסע הנמשך כ-20-25 דקות, יוצא לדרך על גבי 9 סימולטורים נעים, כל משתתף מקבל אוזניות מיוחדות ומשקפיים תלת ממדיים, שבעזרתם הוא יוצא לחוויה רב- חושית הנעזרת במערכות הקרנה, תאורה, קול, ומים מהמשוכללות בעולם.

 

הסרט "מעלית הזמן ירושלים" (בדו מימד)

מעלית הזמן שהוקרן בהצלחה רבה גם באפקוט סנטר (דיסניוורלד ארה"ב) עושה סדר בהיסטוריה הארוכה והמורכבת של ירושלים. העיר ואנשיה קמים לתחייה על גבי 3 מסכים בו זמנית, במסע בכיכובו של חיים טופול ומזמינים את הצופים לחוות את תולדותיה במהלך 3,000 שנה.

 

מסע ביקום (מוצג ב3D)

במיצג "מסע ביקום" נסייר במערכת השמש שלנו, סביב כדור הארץ, הירח והפלנטות השכנות. במהלך המיצג השביט יטוס מולנו, רוחות השמש תישובנה לעברנו ואסטרואיד ינחת ממש לידנו!

 

הודו המדהימה (מוצג ב3D)

באמצעות מכונת זמן מופלאה – "טיים וואלה"  נלקחים הצופים למסע גיאוגרפי ותרבותי בהודו של התקופות השונות.

 

מסע בגוף האדם (מוצג ב3D)

מיצג זה חושף את סודותיה של המכונה המשוכללת ביותר שהאדם לא תכנן: גוף האדם עצמו. איך אנו נושמים? איך אנו קולטים מידע? איך אנו מעכלים? איך אנו נראים מבפנים? המיצג עונה על השאלות האלה, באמצעות הדמיות תלת-מימדיות מרהיבות ומדויקות. נטייל באוזן, במוח, בשרירים, בריאות ואפילו ברחם.

 

 

הכניסה מותרת מגיל 5 ומעלה.

לפרטים נוספים: http://www.time-elevator-jerusalem.co.il.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!