מי לא מכיר את ההרגשה המתסכלת והמייאשת כאשר הילדה, ולפעמים גם הילד, שוב חוזרת מתגרדת מהגן או מבית הספר? יש לזה פתרון!

סיכות mylee לשמירה על ראש נקי מכינים

סיכת mylee פותחה ע"י 2 יזמים ישראלים צעירים, בעקבות הבנתם שהתכשירים שקיימים היום בשוק מתנדפים מהר מאוד מהראש, שההגנה נגמרת תוך זמן קצר, שהחומרים משאירים שובל של ריח חריף ולא נעים וכמובן - שהטיפול בכינים הוא מתיש ביותר.

 

סיכת ראש ‘מיילי‘ היא סיכת שיער אופנתית, המסייעת בשמירה על היגיינת הראש באופן רצוף ומבוקר לאורך כל היום. השימוש בסיכה הוא פשוט, נח, מהיר, אופנתי ואפילו מהנה. טיפול בו זמנית בסיכות ‘מיילי‘ בילדי הגן או הכיתה יוכל לסייע להורים להיפטר אחת ולתמיד מהמצב המסתכל!

השימוש בסיכה פשוט נח ומהיר: רגע לפני ששולחים את הקטנה לדרכה, מטפטפים שתי טיפות במקום הייעודי לכך בתוך הסיכה - ועונדים אותה על הראש. הסיכה חזקה ומובטח שתחזיק לאורך שעות רבות, ועמה גם פעולת מניעת הכינים.

 

ניתן השיג את הסיכה בסופר פארם, בבתי מרקחת פרטיים ובאתר.

 

 

 

 


עוד באותו נושא

קוביות פיקסי - PixyCubes

בואו לאתגר את החשיבה והיצירתיות עם קוביות פיקסי - משחק מאתגר ויצירתי המעודד חשיבה חזותית, זיכרון ויצירתיות.

התגובות שלכם ...

חוות דעת

בחודש שעבר חוויתי בפעם הראשונה את ה"אושר" במרכאות כפולות ומכופלות שבגידול ילדה - בת: היא הגיעה הביתה מתגרדת ומצאתי שראשה מלא כינים וביצים.

 

לאחר ההלם הראשוני (בכל זאת פעם ראשונה) עשיתי כמובן טיפול לכל בני הבית, ולצערי נאלצתי לחזור על הפעולה במשך מספר שבועות עד שנפטרתי לחלוטין מהחיות המגעילות.

 

ואחרי שסוף סוף נפטרתי מהכינים, התחלתי לברר מה אני יכולה לעשות כדי למנוע את חזרתן?

וכך גיליתי את סיכות mylee.

 

הסיכות, כמו שכתוב באתר שלהן, הן קודם כל יפות והילדה התאהבה בהן ממבט ראשון. באריזה מגיעות 4 סיכות, כלומר שני זוגות, ובקבוקון עם החומר שמרחיק את הכינים.

 

והשימוש פשוט ביותר: בגב הסיכה נמצא חור קטן אליו מטפטפים כל בוקר 2 טיפות מהחומר, ועונדים לילדה את הסיכות על הראש. וזהו. היא מוגנת למשך כל שעות שהותה בגן הילדים, וחוזרת הביתה נקיה!

 

סיון שלי הולכת עם סיכות מיילי כבר חודש בערך, חודש שבו אני, מתוך הרגל, מסרקת אותה מדי יום במסרק הסמיך. מהיום הראשון של השימוש ועד היום לא מצאתי ולו כינה אחת בודדה.

בהחלט פטנט מומלץ ביותר שחוסך הרבה סבל גם לילדה וגם לאמא שלה!!

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!