המותג לייף מתחדש במוצרי ספורט וטיולים בכל המחלקות: סדרת דאודורנטים חדשה, תכשירי הגנה מהשמש ומעקיצות יתושים, בקבוק ספורט תרמי, מטען שטח ועוד...

האביב כבר כאן במלוא הדרו, מזג האוויר הנעים והשדות הפורחים מזמינים טיולים בחיק הטבע.

לייף מתחדש בהתאם ומציע מגוון מוצרים חדשים בכל המחלקות, שיעזרו לשמור על בריאות ונוחות לכל המשפחה, בטיולים, בקמפינג, בפעילות ספורטיבית, בחוף הים וגם בשגרה, ביניהם:

 

בקבוק ספורט תרמי

לייף מרחיב את סדרת מוצרי הספורט ומשיק בקבוק תרמי בעל 3 שכבות בידוד לשמירה על טמפרטורת הנוזל לאורך זמן.

הבקבוק מעוצב לאחיזה נוחה ומתאים לרכיבה על אופניים, לריצה ולכל פעילויות הספורט.

הבקבוק איננו מכיל כימיקלים רעילים כדוגמת  BPAאו Phthalates העלולים לחדור למים. עמיד לטמפרטורה גבוהה או נמוכה כאחד ומתאים לשטיפה במדיח כלים.

 

LIFE SUN - תכשירי הגנה מהשמש

לייף סאן מציע שני חידושים מרכזיים לקיץ 2015: תכשירי הגנה לעור רטוב לילדים למבוגרים ומוצרי SUN DAILY תכשירי הגנה במרקם קליל לשימוש יום יומי בכל יציאה מהבית בשעות היום.

התכשירים עמידים בפני מים וזיעה ואינם מותירים שכבה לבנה על העור. כמו כן, כל מוצרי ההגנה של לייף הינם היפו-אלרגניים ומעושרים בוויטמין E. בזכות הטכנולוגיה החדשה, הם ניתנים למריחה גם על גבי עור רטוב ומאפשרים למסנני הקרינה להישמר ולהמשיך להגן על העור בזמן פעילות ספורטיבית, בבריכה או בים.

אגב, לייף הוא המותג הראשון שמיישם את תקן משרד הבריאות ה-UVA BALANCE , המחייב הגנה רחבה יותר מפני קרני השמש UVA ויצירת איזון בהגנה מפני שני סוגי הקרינה –UVA  ו-UVB .

 

מוצרי הגנה מיתושים

עם עליית הטמפרטורות לקראת הקיץ, סובלים רבים מעקיצות יתושים, המהוות בעיקר מטרד וחוסר נעימות אך במצבים מסוימים עלולות להתפתח לתופעות אלרגיות מסוכנות. יתושים נפוצים בעיקר בקרבת מים עומדים, מתוקים או מלוחים ובסביבה חמה ולחה. לייף מציע פתרון פשוט ויעיל - מגוון מוצרי הגנה לקיץ נטול עקיצות: דוחה יתושים רול און מועשר באלוורה, דוחה יתושים רול און לתינוקות וילדים, דוחה יתושים רול און בניחוח לבנדר או דוחה יתושים בתרסיס.

 

 

ושיהיה אביב שמח!!

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?