" />

לכבוד חג הפסח – "חטיפי העמק" משיקה את חטיף הבוטנים האהוב "בולי" בכשרות מיוחדת לפסח. החטיף מוצע במגוון אריזות משתלמות לפינוק של הילדים והחברים!

חברת "חטיפי העמק" מציעה לקראת חג הפסח את "בולי" - חטיף בוטנים איכותי וטעים, בכשרות מיוחדת לפסח, לאוכלי קטניות.

החטיף הינו ללא צבעי מאכל וחומרים משמרים, ומועשר ב- 6 סוגים של ויטמינים.

 

"בולי" מוצע במגוון גדלים של אריזות במחירים אטרקטיביים ביותר: אריזת 80 גרם ב-1.90 בלבד, מארז של 10 יחידות (25 גרם כל יחידה) בכ- 9 ₪ בלבד, ומארז של 20 יחידות (10 גרם כל יחידה) ב- 9.90 ₪ בלבד.

 

האיכות הגבוהה של החטיף והמחיר המשתלם מאפשרים לפנק את הילדים בכיף מבלי לשבור את הכיס וללא רגשות אשמה. ניתן לשלב את החטיפים באריזות מתנה חגיגיות לכבוד חג הפסח.

 

החטיף "בולי", המוצע גם באריזות אישיות קטנות, מאפשר להעניק לילדים פינוקים קטנים ומדודים כ"פרס יומי", וכן מתאים להכנת שקיות הפתעה לימי הולדת, לטיולים, לקחת לבית הספר או לחוג, כיבוד ביום הולדת ועוד.

 

בנוסף ל"בולי", מציעה "חטיפי העמק" מגוון חטיפים נוספים -  חטיף "באגסי" במגוון טעמים – בצל, פלאפל, גריל, ברביקיו ועוד, "רינגים" - חטיף תפוח אדמה, "באפי" - חטיף תירס ועוד.

 

החטיף "בולי" כשר למהדרין בהשגחת הבד"צ העדה החרדית – לימות השנה, וכשר לפסח, לאוכלי קטניות, בהשגחת בד"צ יורה דעה.

ניתן להשיג ברשתות: רמי לוי, חצי חינם, אושר עד, בר-כל, אחד, זול ובגדול, ברכת הארץ, מעיין 2000, שפע וברכה ועוד.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

מאז שניסינו בפעם הראשונה את חטיף "בולי", נוכחנו לדעת שהוא לא פחות טעים לילדים מכל החטיפים האחרים דוגמאת "במבה" בשעה שמבחינת המחיר - הוא הרבה יותר ידידותי לכיס...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?