תחרות ציורי הילדים ’הארט של מוזס’ הסתיימה ובמוזס החליטו לקבע את הציורים הזוכים באופן תמידי ברשת, באמצעות קיר ציורי ילדים שיוצג באופן קבוע בסניף הרצליה.

תחרות ציורי הילדים "הארט של מוזס", שהפכה כבר למסורת שנתית ברשת, פנתה לילדי ישראל הסועדים ברשת (עד גיל 12) והציעה לצייר ציור, המשלב בתוכו את דמותו של מוזס לטובת השתתפות בתחרות.

מבין כל הציורים, נבחר ציור אחד שיהווה השראה לפלייסמט הילדים הבא של הרשת ובנוסף – הציירת המוכשרת תזכה לטוס, עם מלווה, ליורודיסני בפריז. הפרס השני הוא ארוחת ילדים של מוזס חינם אחת לשבוע במשך חצי שנה והפרס השלישי ארוחת ילדים למשך שלושה חודשים חינם.

אתמול הגיעו 3 הזוכות במקומות הראשונים לסניף מוזס הרצליה על מנת לצייר את הציורים הזוכים ב"ארט של מוזס" על קיר הילדים החדש, ציורים אשר יוטבעו בסניף וישארו לתמיד.

 

"הארט של מוזס" הינו חלק ממדיניות ה kids friendly של מוזס, המציעה עולם שלם של חווייה לילדים, המשלבת בין אוכל לכיף.

 

בעת הגעתם של ילדים למסעדת מוזס, הם מקבלים לשולחן צבעי ציור ומוזמנים לצייר על הפלייסמט המונח לפניהם כאוות נפשם. פלייסמט הילדים של מוזס מוצע לכל סועד צעיר עד גיל 12, (לא מותנה רק בהזמנת ארוחת ילדים). בשילוב עם ארוחת הילדים של הרשת המותאמת לטעמם ומשולבת בחוויות והפתעות רבות.

 

ארוחת הילדים במוזס עשויה מחומרי גלם איכותיים תוך כבוד רב לילד כלקוח הזכאי לאוכל משובח, במחיר משתלם במיוחד, וכוללת: המבורגר/שניצל, נקניקייה או חזה עוף עם פירה או צ'יפס חיוכים, גלידה וכוס שתייה קלה.

 

עוד במוזס הרצליה: חדר ג'ימבורי גדול הפתוח חופשי לילדים הסועדים.

 

 

לאתר רשת מוזס: www.mosesrest.co.il

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

אתמול היינו בסניף מוזס הרצליה, פגשנו את הזוכות המוכשרות בתחרות הציורים וראינו אותן מציירות על קיר הילדים החדש.

לאחר שהן סיימו - גם לשאר הילדים ניתנה ההזדמנות לקשט את הקיר בטרם יצפו אותו בשכבת מגן שתדאג שכך הוא יישאר!

 

אני חייבת לציין שמוזס זו אחת המסעדות החביבות עלינו, האוכל תמיד טרי, טעים, למרות שמדובר במסעדת בורגרים יש מגוון של מנות והשירות נהדר.

מה שכן, הילדים הודיעו כבר עכשיו שהם מתכוונים להתכונן ולנצח בתחרות הציורים בשנה הבאה - הפרס של טיסה ליורודיסני מצא חן בעיניהם מאד מאד...

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?