תכנון אירוע לילדים עשוי להיות, מחד, פשוט וקליל ומאידך, מתסכל ומייגע, שכן לכל ילד ישנן עדיפויות משלו, אותן הוא רוצה ומעדיף שיהיו באירוע החשוב לו הוא ממתין בקוצר רוח. אבל קיימת אטרקציה אחת שרוב הילדים אוהבים: מתקנים מתנפחים.

רעיונות לימי הולדת - מתנפחים להשכרה

יצוין, כי קיים שלל גדול של סוגי מתנפחים – בצבעים, צורות וגדלים שונים, כאשר עליכם רק לעשות את הבחירה הטובה ביותר. מתנפחים ישדרגו את האירוע שלכם מעניין של מה בכך, לחוויה בלתי נשכחת ומלבד זאת – אף יחסכו מכם משאבים ואנרגיות רבות בחיפוש רעיון הולם.

 

בחירת מתנפחים להשכרה

בבואכם לבחור מתנפחים להשכרה עבור האירוע של ילדכם, עדיף תחילה לבחור את המקום בו יתקיים האירוע. האם תעדיפו שהאירוע יתקיים בבריכה או בפארק, למשל? המיקום משפיע גם על בחירת המתנפחים להשכרה. בעונת הקיץ, למשל, יתאים לחגוג את האירוע במקום כמו פארק מים, יחד עם המשפחה והחברים. מובן שמדובר בהחלטה שלכם בלבד. על אף זאת, כדאי להתייעץ ולשתף את הילדה או הילד אודות המתנפחים המועדפים עליהם: קיר טיפוס, בובות מתנפחות, מגלשות ועוד.

 

מתנפחים להשכרה לכל הגילאים

ברור כי מתנפחים להשכרה מיועדים בעיקר לילדים ולחבריהם שבאו לשמוח, לרקוד ולחגוג ביום האירוע; אולם מפליא לעיתים לראות כי מבוגרים רבים נהנים גם כן מסוג זה של פעילות, ולעיתים אף לא פחות מהילדים – להשתולל, לטפס, לקפוץ ולהיות בתנועה – במתקן המתנפח. מסיבה זו, בחירת מתנפחים להשכרה אינה מלהיבה ומעסיקה רק את הילדים – היא מסיבה הנאה רבה לכל מבוגר המשתוקק לחזור לימי ילדות, ולהניח לעצמו להשתולל באחד מהסוגים של מתנפחים להשכרה שבמתחם האירוע.

 

מתקנים על-פי תקציב

עניין התקציב מהווה חלק משמעותי ואינטגראלי בקבלת ההחלטה על האירוע לילד. עליכם להקציב סכום מסוים לאירוע, וברגע שקיבלתם את ההחלטה, תוכלו לבצע בדיקות רציניות של חברות מתנפחים להשכרה, שבסופן – תסגרו את המחיר האטרקטיבי ביותר שמצאתם. בנוסף, כדאי לדאוג שאותה חברה בת-מזל תהיה בעלת ניסיון מספק בתחום. אל תשכחו לוודא שאותם מתנפחים להשכרה הם בעלי אישורי בטיחות ותווי תקן מתאימים, כדי שהאירוע יצלח בשלום ובשלווה.

 

עוד אודות מתנפחים להשכרה

בימינו, מתנפחים להשכרה עבור ילדים הם נגישים הרבה יותר מפעם, תוך שמבחר הסגנונות והצורות הוא רב, בן בפעילות והן בגודל. האטרקציה המרכזית של האירוע לא תישכח משך זמן רב.

מגלשות יבשות או מגלשות המובילות לבריכת מים, בריכות כדורים, טירות, מכוניות, צורות, צבעים ועוד! כמה מבחר! איזה כיף להיות בתנועה! כמה נחמד להיות באירוע השמחה של חבר טוב – לקפוץ ולהשתולל! כל מתקן מתנפח יוצר דינאמיקה ו"מאלץ" את הנוכחים להיכנס לפעילות ולנער את רמת האדרנלין שלהם כלפי מעלה – איזה כיף. בשילוב מתנפחים באירוע הילדים עשויים להיות רעבים יותר – דאגו שיהיה אוכל לכולם ומספיק...!

 

 

שלכם,

צוות אמאבא

 


עוד באותו נושא

שףתיק - ערכה מקצועית לשף הצעיר

ללא ספק אחת המתנות היותר יפות ושימושיות שקיבלנו עד היום!

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!