לכבוד פתיחת עמוד הפייסבוק החדש של The children's place, רשת לאופנת ילדים שהגיעה אלינו מארה"ב ושכבר מונה כ-24 סניפים בישראל, קיבלתי תווי קניה להתנסות במגוון מוצרי הרשת ומיד נסעתי עם מתן וסיון לבדוק עבורכם את חוויית הקניה בחנות הקרובה לביתנו.

אנחנו גרים ברחובות כך שקרובות אלינו החנויות בראשל"צ במתחם G או בישפרו סנטר במודיעין, ואנחנו בחרנו לנסוע לחנות דה צ'ילדרנס פלייס בראשל"צ.

 

כבר במבט ראשון ניכר שזוהי חנות שיש בה הכל מהכל, מעין "one stop shop" לאופנת תינוקות וילדים.

 

ברשת מעצבים, מייצרים ומוכרים פריטי לבוש, הנעלה ואקססוריז לתינוקות ולילדים, הן ליום-יום והן לשבתות וחגים, החל בתחתונים וגופיות, דרך מכנסיים וחולצות, סריגים ושמלות, וכלה בנעליים, מגפיים ואפילו תכשיטים.  

 

מבחינת האיכות חלק מהפריטים נראו נפלאים ואמידים, בשעה שאחרים הייתי חוששת להכניס למכונה ו/או אני לא יודעת כמה הם באמת יחזיקו מעמד... אבל זה ניסיון שאני מניחה שכל אמא צוברת לעצמה תוך כדי האמהות שלה.

 

אנחנו הגענו לדה צ'ילדרנס פלייס עם מטרה מאד מוגדרת: לקנות למתן חולצה מכופתרת ומכנסיים מתאימים ולסיון שמלה ונעליים. כבר עתה אספר שהצלחנו במשימה באופן חלקי בלבד.

מצאנו בחנות עשרות מבצעים על מגוון עצום של פריטים, חולצות, מכנסיים ועוד. לדוגמא, הג'ינס שמתן בחר במחיר מבצע עלה רק 65 ש"ח, וג'ינס מהמם נוסף שקניתי לו עלה מחיר דומה.

והנה הוא עם התלבושת המושלמת החדשה שלו:

 

לגבי סיון, לעומת זאת, נתקלתי בבעיה. היא בת ארבע וחצי ובכל החנות לא מצאתי כמעט אף שמלה או חצאית במידה שלה! הנה תמונה מחדר המדידה:

 קניתי לה את השמלה היחידה בחנות שהייתה טובה עליה... (מבטיחה להוסיף תמונה בקרוב...)

ביקשנו לקנות לה נעליים - אבל גם כאלו לא מצאנו במידה שלה למרות המבחר הבאמת עצום שהיה שם, אלא רק מגפיים ולכן ויתרנו ובמקומם צ'יפרנו אותה בסט של שרשראות וצמידים שהמוכרת הציעה לה (השני ב- 50% הנחה אבל הראשון לא זול בכלל - אבל בשלב הזה כבר לא היה לי כח להתווכח איתה... ).

 

ולפני סיום מילה על אגף התינוקות של The children's place, כי למרות שאין לי תינוקות לא הייתי להימנע מלהציץ בו.

אז ראיתי שם חליפותNewborn  מהממות, בגדי תינוקות חמודים(!!), כובעים, נעליים, גרביים, שמלות ועוד ועוד ובעיקר... ים מבצעים.

 

 

 

לסיכום, החנות ענקית, מעוצבת יפה ומושכת את הקונים פנימה, אבל מבחר הפריטים לא כל כך גדול כפי שזה נראה מרחוק על פי שלטי ה-SALE המפוזרים בכל פינה, וגם פה, כמו בכל מקום אחר, על ההורים להקפיד להיות צרכנים נבונים ולא ליפול במלכודות הדבש של 50% הנחה או 1+1, אלא להתעדכן כל הזמן בעמוד הפייסבוק החדש שבו מתקיימות פעילויות מיוחדות, מודיעים על המבצעים הכי שווים ומדי פעם גם מחלקים פרסים.

 


 

שלכם,

ליאת גולדשטיין,

האמא של אמאבא

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?