חדש: מקור צמחי לאומגה 3 מבוסס על תגלית מהפכנית של מכון וולקני, שהצליח למצוא אומגה 3 בזרעי צמח מרפא עתיק יומין.

מוצרי המותג VISAGE מכילים חומצת שומן הכרחית מסוג אומגה 3 צמחית – ALA – הזהה בהרכבה לחומצת השומן ההכרחית מסוג אומגה 3 המצויה בחלב אם, ומהווה מרכיב חיוני למבנה ממברנות התאים בגוף האדם. גוף האדם איננו יכול לייצר אומגה 3 צמחי (ALA), וזאת בניגוד לאומגה 3 ממקור ימי אותו לגוף יש יכולת לייצר על פי הצורך, ולכן הדרך היחידה לקבלת אומגה 3 מן הצומח היא ממזון או תוסף תזונה.

 

מוצרי VISAGE מכילים 100% שמן זרעי מרווה מרושתת אשר מופק מזרעי הצמח עצמו. תוסף התזונה החדש מופק בתהליך טבעי של כבישה קרה המשמר את החיוניות של החומרים הפעילים, ללא שימוש או תוספות של כימיקלים, חומרים משמרים או חומרים מן החי. מוצרי המותג הצמחי אינם מהווים מקור למתכות כבדות ורעלנים כגון PCB, ואחרים העלולים להימצא במקורות מן הים.

המוצרים כשרים למהדרין, אינם מכילים גלוטן ומאושרים על ידי אגודת הצמחונים הבינלאומית ואגודת הטבעונים הבינלאומית.

בכדי לאפשר לקהל הצמחונים והטבעונים ליהנות ממוצר שאינו מכיל ג'לטין מן החי נעשה שימוש בפיתוח טכנולוגי שוויצרי בשם: VegaGels המאפשר להחליף את שימוש הג'לטין מן החי של הקפסולות בתפוח אדמה ולקבל קפסולה צמחית לחלוטין.

 

אומגה 3

אומגה 3 היא חומצת שומן חיונית והכרחית לבניית מעטפת כל תא בגוף ולתפקודו. חשיבותה גבוהה במיוחד בתהליכי גדילה, תפקודי המוח, הלב, כלי הדם, שלד הגוף ועוד. ALA - חומצת השומן אומגה 3 ממקור צמחי, היא היחידה המוגדרת כחומצת שומן הכרחית מכלל חומצות השומן מסוג אומגה 3 ,ריכוזה הוא הגבוה ביותר בחלב אם, ולאחר תום תקופת ההנקה, גוף האדם אינו יכול לייצר אותה בעצמו, ועל כן יש לצרוך אותה ממקור חיצוני. אומגה 3 מן הצומח הוכרה על ידי ארגון הבריאות האירופאי EFSA כתורמת להתפתחות המוח והמערכת העצבית. חשוב להבין כי מגוון מוצרי האומגה 3  ממקור ימי, הנמכרים כיום כחומצות שומן הכרחיות, אינם חומצות שומן הכרחיות כלל מהסיבה הפשוטה שלגוף האדם יש את היכולת לייצר אותם לפי הצורך. מאידך, גוף האדם לא יודע לייצר חומצת שומן אומגה ALA 3 בעצמו, ולכן הוא חייב לקבל אותה ממקור חיצוני דרך התזונה. בנוסף, אומגה 3 צמחית מסוג ALA היחידה המוגדרת כחומצת שומן מסוג אומגה 3 הכרחית, נדרשת לכלל שלבי החיים מינקות ועד זקנה, כולל עבור נשים בהריון ונשים מניקות.

 

מרווה מרושתת – המקור הטבעי והיעיל ביותר לאומגה 3

המרווה המרושתת הינה זן מיוחד של מרווה ממשפחת השפתניים (המרווה מונה מאות מינים ואלפי זנים שונים). למרווה המרושתת יש היסטוריה מתועדת כצמח מרפא, בעל שימושים מגוונים, מזה אלפי שנים ומקורה במזרח התיכון. 

מחקר משותף, של חברת מגנטיקה ושל מכון וולקני (גוף המחקר והפיתוח של משרד החקלאות של מדינת ישראל) גילה שהשמן שמופק מזרעי המרווה המרושתת מכיל כ 50% אומגה 3! כלומר, זהו אחד המקורות החדשים והמרוכזים ביותר בטבע לאומגה 3.

בנוסף לאומגה 3, זרעי המרווה המרושתת הינם בשורה מן הטבע. אלו זרעים שאינם מהווים מקור לגלוטן ומכילים בין השאר ריכוזים גבוהים של ויטמינים,נוגדי חימצון, חלבון, סיבים תזונתיים, חומצות אמינו, סידן ועוד.

כל אלו בזרע אחד קטן, הממוקם במרומי רשימת המוצרים המוגדרים כמזונות על (SUPERFOOD). זהו צמח מיוחד, על בסיס מחקר וגילוי ישראלי, אשר מופץ בימים אלו לציבור הרחב.

 

היתרונות של צריכת תוסף תזונה המכיל אומגה 3 על בסיס מרווה מרושתת

ללא ספק היתרון המשמעותי והאהוב ביותר על צרכני המרווה המרושתת הוא הנתון המדהים ששמן המופק מזרעי המרווה המרושתת אינו מתחמצן בטמפרטורת החדר גם לאחר שנתיים ללא קירור וללא שימוש בחומרים מייצבים או משמרים! כך שהוא יותר יציב באופן משמעותי משמן דגים, אצות, פשתן, שמן Chia או לחלופין כל מקור אחר לאומגה 3. תכונה זו גם מקנה לו טעם וארומה אגוזי עדין, הנשמר לאורך זמן רב, ללא טעמי לוואי. שמן מרווה מרושתת מהווה מקור איכותי של ALA (חומצת שומן אלפא לינולנית), והינו מקור צמחי ב 100% לאומגה 3, ולכן מהווה גם אלטרנטיבה לאוכלוסיית הצמחוניים והטבעוניים. מאחר וזרעי המרווה המרושתת ושמן המרווה המרושתת אינם מכילים גלוטן, וכך גם הקפסולות המיוצרות בשוויץ מתפוח אדמה, הרי שהמוצרים משמשים גם כאלטרנטיבה לקהל הצרכנים שאינם יכולים או מעוניינים לצרוך מוצרים המכילים גלוטן.

 

אומגה 3 ממרווה מרושתת היא טבעית ב100% ומכילה בין השאר גם: ויטמין E טבעי, פיטוסטרולים צמחיים, אומגה 9 (חומצה אולאית), נוגדי חמצון, פוליפנולים. לשמן גם תכונות אנטי בקטריאליות, אנטי דלקתיות ועוד. מכלול הרכיבים החיוניים הללו קיימים בשמן המרווה המרושתת באופן טבעי, היא מומלצת לשימוש לכלל הגילאים, איננה מקור לחשש לזיהומים מן הים, איננה מתחמצנת בקלות, ויעילה במיוחד בתכונות האנטי דלקתיות שלה.

 

סדרת מוצרי VISAGE

בימים אלה משיקה החברה שני מוצרים בסדרת תוספי התזונה VISAGE – כמוסות אומגה 3 צמחיות לחלוטין ושמן בכבישה קרה.

 

את מוצרי VISAGE ניתן להשיג ברשת סופר – פארם, רשת עדן טבע מרקט, טבע קסטל, בתי טבע ועוד.

לפרטים אודות נקודות המכירה: http://www.omega-visage.co.il/

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?