מוזיאון הילדים הישראלי, חולון מצדיע לקשישים ויקיים פעילויות ייחודיות במסגרת התערוכה 'דיאלוג עם הזמן' לציון חודש הקשיש בין התאריכים 26.10 – 26.11.

הצדעה לקשישים במוזיאון הילדים

'דיאלוג עם הזמן' הנו פרויקט ראשון מסוגו בעולם במוזיאון הילדים הישראלי בחולון המציע סיור חווייתי, בהנחיית מדריכים נמרצים בגילאי 70 ומעלה, המעמיק את הקשר בין הדורות והמעורר דיאלוג בין דורי בדרך מהנה, מצחיקה ומרגשת. הצלחת התערוכה בישראל, ביקוש מצד קהל המבקרים, ביקורות נלהבות והערך המוסף של הפרויקט - הובילו לכך שבימים אלה ממש נחנך סניף ראשון של התערוכה בפרנקפורט, גרמניה.

 

לציון חודש הקשיש מציע מוזיאון הילדים פעילויות חדשות במסגרת התערוכה 'דיאלוג עם הזמן', בהן:

 

סיור בר מצווה - בני המצוות מוזמנים להגיע עם בני המשפחה למפגש בין דורי ייחודי בתערוכה "דיאלוג עם הזמן". דרך התנסות חווייתית ומשחקים אינטראקטיביים מגבשים, יוכלו בני המצוות להדק את הקשר המשפחתי הרב דורי.

 

סיור במסגרת עבודת שורשים - "דיאלוג עם הזמן" מציע חוויה ייחודית לביקורי קבוצות תלמידים ולביקור הורים וילדים במסגרת הכנה או סיכום פרויקט עבודת השורשים דרך מסע מרגש בזמן ובאמצעות משחקים אינטראקטיביים חווייתיים.

 

ימי הולדת לסבא ולסבתא – חגיגת יום הולדת לסבא וסבתא בתערוכה "דיאלוג עם הזמן". דרך משחקים משעשעים, פעילויות חווייתיות ודיאלוג בין דורי חוגגים יום הולדת ייחודי ומרגש בדרך בה כל המשפחה נהנית יחדיו.  

 

מסיבות פרישה - אירוע פרישה ייחודי בתערוכה "דיאלוג עם הזמן". דרך משחקים משעשעים, פעילויות חווייתיות ומפגש עם מדריך גמלאי מוזמנים היוצאים לגמלאות לגלות את ההזדמנויות הטמונות בפרישה ובאטרקטיביות של החיים לאחר הפרישה.

 

סדנאות פרישה - סדנה בשילוב התערוכה "דיאלוג עם הזמן" לוקחת את המשתתפים מעבר להגדרות הזמן. הסדנה מגשרת בין עולם העבודה לתהליך הפרישה המאורגנת, תוך התבוננות על הפרישה כעל אתגר חדש והזדמנות להתנסות וחוויות חדשות.

 

ביקורים משפחתיים - חוויה משפחתית, בין דורית ייחודית. הביקור בתערוכה מייצר שיח משותף בין הצעירים למבוגרים שבו מעמיקים בני המשפחה את ההיכרות עם סיפורי העבר המשפחתיים.

 

במהלך כל חודש הקשיש יציע מוזיאון הילדים כרטיסים מוזלים לסיור בתערוכה "דיאלוג עם הזמן" לביקורי סבים/סבתות עם נכדיהם ולסיורים משפחתיים הכוללים סבא/סבתא.

 

 

לפרטים נוספים: 03-6503000 או באתר http://www.childrensmuseum.org.il/

הכניסה החדשה למוזיאון הילדים מרחוב ירושלים פינת רחוב מפרץ שלמה, חולון

הכניסה לילדים מגיל 10 ומעלה ולכל המשפחה.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!