" />

פעילויות לילדים ולכל המשפחה בחג הסוכות ובחוה"מ סוכות במוזיאון ינקו-דאדא בעין הוד: דאדא-קדברא – אירוע מכושף ברוח הדאדא עם קליוסטרו הקוסם, סדנת הדפס על תיקים, סדנת קסמים וסדנאות יצירה ברוח הדאדא במעבדאדא.

פעילות סוכות בינקו דאדא

בחול המועד סוכות יעלה מוזיאון ינקו דאדא בעין הוד לראשונה את המופע "דאדא-קדברא": שילוב של קסמים ודאדא, פעילויות, סדנאות ומופע קסמים בו יוכלו הילדים ומשפחותיהם ליהנות משלל אטרקציות ויצירות.

 

הקוסם קליוסטרו יופיע במופע קסמים מיוחד שיצר ברוח הדאדא בו יגלם דמות קוסם אשר מדבר בג'יבריש, מחולל ניסים ושלא מוצא צורך לדבר כי עבודותיו מדברות בעד עצמן. לצידו ניצבת מתורגמנית אשר מנסה לתרגם את דבריו ולהיצמד למתרחש, אבל לא תמיד מצליחה.

לאחר המופע תתקיים סדנת קסמים בה לומדים ומקבלים במתנה קסם ברוח הדאדא.

 

בנוסף, תתקיים סדנת הדפס רשת על תיקי בד בשילוב סמלי חג הסוכות. וכמו כן, תתקיימנה סדנאות ופעילויות ברוח החג לכל המשפחה במעבדאדא שהינה מרחב יצירתי חווייתי שמטרתה להקנות לקהל את עקרונות האמנות המודרנית. במרחב הקסום יכול כל מבקר להיכנס לנעליו של אמן דאדא, לפרוץ את גבולות האמנות המקובלים, לתת לדמיון לפרוש כנפיים ולהמריא, ולחוות יצירה בין-תחומית. המעבדאדא מאפשרת התנסות פעילה בהשראת יצירתם של אמני דאדא ודרך מחשבתם.

 

 

לפרטים נוספים: מוזיאון ינקו-דאדא, כפר האמנים עין הוד, טל': 04-9842350, www.jancodada.co.il

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!