" />

רשת חנויות הקונספט "משו" מציעה לקראת חג סוכות מגוון רחב של קישוטים ודקורציות לסוכה, דגלי שמחה תורה, מוצרי יצירה לילדים ברוח החג ועוד - במחיר של שקל וחצי בלבד לפריט.

קישוטים לסוכה בשקל וחצי

 

  • מגוון שרשראות צבעוניות ומרהיבות, כולל בצבעים זוהרים ונוצצים.
  • ערכת קישוטים מיוחדת לסוכה, הכוללת מגוון של 10 קישוטים תלת ממדיים מרהיבים בשלל צורות. (מחיר המארז - 15 ₪, אך ניתן לרכוש חלק מהקישוטים גם בנפרד ב- 1.5 ₪ לפריט).
  • דגלי שמחה תורה במגוון עיצובים.
  • פלקטים חגיגיים לקישוט הסוכה.
  • תפוחים נוצצים בשלל צבעים לתלייה או לקישוט השולחן.
  • מגוון מוצרים לילדים כגון: ערכות יצירה של תמונות ברוח החג, דגלי שמחת תורה לצביעה – 2 יחידות ב- 1.5 ש"ח, חוברות פעילות ועוד.

 

רשת "משו" מונה 17 סניפים בפריסה ארצית: ירושלים, הרצליה, בת ים, חולון, כפר סבא, חדרה, באר שבע, רמלה, עפולה, טבריה, הוד השרון, נתיבות, אילת, אופקים, מודיעין, תל מונד ובית שמש.

 

לפרטים נוספים: www.mashoo4u.com

 

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

אני חייבת להודות שבפעמים הראשונות שעברתי ליד חנויות רשת "משו" זלזלתי ולא טרחתי להיכנס. "מה כבר יציעו לי בשקל וחצי", חשבתי לעצמי.

 

אז דעו לכם שטעיתי, ובגדול.

 

הייחודיות של הרשת היא לא רק בזה שבכל החנויות המוצרים במחיר אחיד של שקל וחצי בלבד, אלא גם במגוון העצום של פריטים שיש בכל אחת מהחנויות האלו.

 

אני אוהבת במיוחד להיכנס לחנויות "משו" לפני חגים, כיוון שאז החנות מתמלאת בפריטים המתאימים לחג ואני יכולה לקנות כל מיני הפתעות מיוחדות לילדים שלי או שיגיעו להתארח אצלי. ולפעמים אני סתם שואבת שם רעיונות לקישוט הבית או שולחן החג.

 

מומלץ בחום.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!