תלמה מציגה: "קופיקו לומד חשבון" - משיקה מהדורה מוגבלת של דגני בוקר לילדים, בציפוי דבש ובצורת ספרות המכילים דגנים מלאים ועשירים בסיבים תזונתיים.

"קופיקו לומד חשבון"

קופיקו, דמות הילדים האהובה, מגיע אל דגני הבוקר ומזמין את הילדים ללמוד ולשחק משחקי חשבון בדרך מהנה וכיפית המשלבת משחקים על גב האריזה, מבוך וסולמות ונחשים, ומשחקים אינטראקטיביים במיניסייט ייעודי שנבנה לצורך העניין.

 

במיניסייט החדש, שבו יכולים הילדים לשחק משחקי למידת חשבון יחד עם קופיקו, הם גם יכולים לזכות בפרסים באמצעות קודים הנמצאים בתוך האריזות.


עוד באותו נושא

מתקנים מתנפחים באירועי ילדים

באירועים עם ילדים אין מקום לאף סוג של פשרה בנושא בטיחות, זהירות ופיקוח.

התגובות שלכם ...

חוות דעת

דגני הבוקר החדשים של תלמה "קופיקו לומד חשבון" התקבלו אצלנו בבית בשמחה רבה אצל כל הילדים, גם הבנים שכבר יודעים חשבון וגם אחותם הקטנה שרק לומדת לזהות את הספרות ולסדר אותן בסדר הנכון.

 

ראשית חובה לציין שהם טעימים, וכל הילדים אוהבים אותם, שהרי אם זה לא היה כך לא היה טעם להמשיך ולקנות אותם.

מעבר לזה, בתקופה הזו שכל דבר שמעסיק את הילדים יותר מעשר דקות משמח אותי מאד, הסכמתי שהם ישחקו בספרות האלו כמה שהם רוצים, מה שבמצב רגיל אני לא בטוחה שהייתי מסכימה כי בדרך כלל אני מרשה להם לאכול דגנים רק עם חלב (ואצלנו זה חלב שקדים), ולהפתעתי זה העסיק אותם כמעט שעה:

הבנים לימדו את סיון לסדר את הספרות לפי הסדר, בחנו אותה לבדוק אם היא מזהה אותן (והיא מזהה, כל הכבוד לגננת הדס!!) ובתרגילים פשוטים בחשבון, ועוד.

 

וגם אחרי שכל ההתעסקות מסביב לשולחן ועם האחות הקטנה הסתיימה, הבנים נכנסו למיניסייט המיוחד והמשיכו לשחק ולתרגל את החומר...

היה כתוב שבכל יום שלושת הילדים שיצליחו לסיים הכי מהר כל משחק יזכו בפרס. אסף ומתן עדיין לא הצליחו לסיים ראשונים – מה שרק נתן להם מוטיבציה לנסות עוד ועוד - ובמקרה הזה, של תרגילים בחשבון, אני מאד מרוצה...

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!