אבוט מציגה: סימילאק To-Go וסימילאק אדבנס פלוס שלב 3 - בשביל להרגיש בטוחה שתזונת ילדך בריאה ומאוזנת אחרי גיל שנה.

חברת אבוט, יצרנית סימילאק, תחליף החלב היחידי בישראל המיוצר ע"י חברת תרופות ומוצרי בריאות, שמחה להציג בפניכם את היתרונות התזונתיים של סימילאק To-Go וסימילאק אדבנס פלוס שלב 3, המספקים לתינוק סידן, ברזל ורכיבים תזונתיים נוספים החיוניים להתפתחותו מגיל שנה ומעלה.

 

נכון שילדים בגיל זה צורכים מזון מוצק, אך עם זאת רבים מהם לא תמיד מסיימים את האוכל המונח על צלחתם!

כמו כן, היות ומרבית הילדים מבלים את חלק משמעותי מיומם במסגרות מחוץ לבית, כגון פעוטון או גן, ההורים לא לגמרי בטוחים מה הילד שלהם אכל וכמה, והאם המזון שהילד צרך סיפק לגופו את כל הדרוש לו, על מנת להבטיח את גדילתו התקינה.

 

מנת סימילאק אדבנס פלוס שלב 3 (240 מ"ל), מכיל מעל ל- 25 ויטמינים ומינרלים, מעל ל- 40% מהכמות היומית המומלצת של סידן וברזל וכ- 20% מהכמות המומלצת של ויטמיןD . הורים אשר יבחרו לשלב סימילאק אדבנס פלוס שלב 3 כחלק מהתפריט היומי של ילדם, יוכלו ליהנות משקט נפשי וידיעה כי ילדם  קיבל השלמה תזונתית בריאה ומאוזנת.

 

מנת סימילאק אדבנס פלוס 3 (240 מ"ל) מכילה את:

*כמות הברזל שיש בכ- 4 קציצות בקר

*כמות הסידן שקיימת ב- 15 כפות גבינה לבנה 5%

*כמות הויטמין D שקיימת ב- 2 ביצים קשות

*כמות הויטמין C בעגבניה אחת

 

רונית דוייב, מנהלת מדעית אבוט, יצרנית סימילאק: "תינוקות בשנה הראשונה לחיים גדלים בקצב של כ 20 ס"מ בשנה. מאידך, פעוטות גדלים בקצב איטי בהרבה, כ- 7 – 13 ס"מ בשנה. למרות שקצב הגדילה מואט, הדאגה לתזונה נשארת בחשיבות עליונה. זאת משום, שחסרים תזונתיים כגון מחסור בברזל, חומצה פולית וויטמין 12B  עלולים להוביל לאנמיה ומחסור בסידן עלול לפגוע בהתפתחות העצם.

החל מגיל שנה מומלץ שהפעוט יעבור לתפריט מגוון בהתאם לתפריט הביתי. אולם כל אמא יודעת שלרוב, הילד שלה לא אוכל את מלוא המנה, זוהי תקופה שבה הילד מתנסה, טועם ולא פעם הירקות והקטניות נשארים בצלחת, למרות השירים וניסיונות השכנוע. לכן, חשוב גם אחרי גיל שנה לשלב תרכובת מזון מבקבוק או מכוס, בנוסף למזון המוצק, על מנת להבטיח שבסופו של יום גופו של התינוק מקבל את כל הרכיבים התזונתיים החיוניים להתפתחות פיזית וקוגניטיבית".

 

סימילאק אדבנס פלוס שלב 3 משווק באריזות של 400 גרם, באריזת חסכון של 900 גר' וגם באריזות To-Go . סימילאקTo-Go  שלב 3, מאפשר להורים נוחות בשימוש בכל זמן ומקום, בבית ומחוצה לו - כל אריזה מכילה 5 מנות מדודות של כ- 30 גר' אבקה אותה יש להוסיף ל- 180 מ"ל של מים.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?